190510 LDC 016 травня ц.р., у місті Бровари, Київської області, громадська спілка «Ліга оборонних підприємств України» презентуватиме свою діяльність членам Київської асоціації військових аташе (КАВА).


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті ГС «Ліга оборонних підприємств».


Зазначається, що до участі в презентації запрошені заступник Секретаря РНБО України С.Г. Кривонос, заступники Міністра оборони України І.В. Павловський та А.Г. Петренко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ю.П. Бровченко, члени Правління Ліги та представники приватних оборонних підприємств – учасників громадського об’єднання.


Новина по темі: НОВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО РЕФОРМУВАННЯ «УКРОБОРОНПРОМУ» ДОЗВОЛИТЬ ЛІКВІДУВАТИ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ІСНУЮЧИХ ФІРМ-«ПРОКЛАДОК»


В ході заходу заплановано ознайомлення почесних гостей та іноземних військових аташе із зразками продукції підприємств Ліги, що поставлені на озброєння ЗСУ і використовуються в ССО, та перспективними розробками.


Захід відбудеться за адресою: Київська область, м. Бровари, бульвар Незалежності, 20.


Як раніше повідомляв Defense Express, Ліга оборонних підприємств та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа домовилися про співпрацю.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues