190510 VMS 0Під час зустрічі в Одесі представники ВМС ЗСУ, Інституту ВМС Національного Університету «ОМА», Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського, фахівці-експерти із США та представник від Королівських ВМС Великобританії обговорили основні аспекти Імплементаційного плану виконання Стратегії розвитку Військово-Морських Сил ЗС України до 2035 року.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.


В повідомленні зазначено, що на зустрічі була обговорена робота п’яти груп, які були створені для деталізації вимог Стратегії розвитку українського флоту за функціональними напрямками, такими як система управління, логістика, озброєння, освіта та система спостереження за надводною обстановкою.

 


Також, як розповів заступник начальника штабу ВМС ЗС України з питань євроатлантичної інтеграції капітан 1 рангу Андрій Риженко - планується ще декілька таких робочих зустрічей, в ході яких всі напрацювання будуть реалізовані на папері і вже цього літа Імплементаційний план буде остаточно створений і представлений командувачу ВМС ЗС України на затвердження.


Новина по темі: КОМАНДУВАЧІ ВМС УКРАЇНИ ТА ВМС ТУРЕЧЧИНИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА У ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІЙ СФЕРІ


Планується створення подібного експертного обговорення стосовно системи управління ВМС Збройних Сил України, так як дуже важливо, щоб система управління ВМС ЗС України мала таку структуру, яку вимагають стандарти НАТО, адже в кінцевому результаті національні ВМС мають бути повністю взаємосумісними з ВМС інших держав-членів Альянсу.

 

190510 VMS 1

 

190510 VMS 2


Як раніше повідомляв Defense Express, в Одесі відбулася зустріч командування ВМС ЗСУ та Королівських ВМС Великої Британії (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues