190507 botПрограма передбачає розробку ботів для оптимізації процесів управління, що має зекономити сотні тисяч робочих годин на рік.

 

До кінця 2019 року Агентство з оборонної логістики (Defense Logistics Agency, DLA) планує створити низку ботів, що будуть незалежно працювати в мережі, повідомляє Defence Express із посиланням на Defence One. Наразі агентство впроваджує нові автоматизовані додатки кожні два тижні. До вересня 2019 року DLA планує розробити та інтегрувати 75 ботів, що забезпечують оптимізацію різних процесів, від кадрових ресурсів до фінансових та інших, повідомляє Джон Локвуд, менеджер програми автоматизації процесів в DLA.

 

«Ми беремо якийсь процес, розробляємо сценарії використання та автоматизуємо їх. Створення цих сценаріїв забирає близько 200 годин – це наша основа. Але це економить сотні тисяч годин у майбутньому», – розповідає Локвуд. Сам процес створення бота починається з ідеї, яку аналізує команда фахівців, щоб виявити, чи можна автоматизувати процес та чи достатньо він окупається.

 

Новина по темі: TEXTRON SYSTEMS РОЗРОБИЛА ГУСЕНИЧНИЙ РОБОТ-ТРАНСПОРТЕР

 

Коли команда вирішує, що процес необхідно автоматизувати, розпочинається чотирьохетапний процес – кожен етап триває близько 2 тижнів (усього 8 тижнів) – від розробки та тестування до впровадження. Як зазначає Локвуд, часові рамки досить умовні – складні процеси потребують значно більше тижнів, однак зазвичай термін виконання робіт становить менш як два місяця.

 

Однією з проблемою, що може уповільнювати процес, є забезпечення безпеки інформації. Для тих ботів, що ініціюються, запускаються та зупиняються людиною проблема не є значущою. При використанні ботів на захищених платформах та з необхідними системами безпеки співробітники DLA можуть використовувати ботів під час щоденної роботи з використанням власних облікових даних.

 

Новина по темі: DARPA ВИВЧАЄ ТЕХНОЛОГІЮ «РОЮ» ДЛЯ РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ

 

Однак згодом команда буде працювати над ботами, які можуть автоматично входити в систему та працювати як звичайні співробітники. Локвуд зазначає, що для забезпечення безпеки функціонування таких систем необхідно створити відповідну інфраструктуру, після чого група може розпочинати впровадження автоматизованих ботів всією мережею.

 

На проект виділено близько $3 млн. Наразі в системі запроваджено близько 20 ботів, що запускаються та контролюються співробітниками DLA, деякі з них вже працюють в автоматичному режимі. За даними Локвуда, через декілька місяців ця кількість збільшиться до 50.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues