190503 Zorya 0Турецька сторона висловила зацікавленість у закупівлі газотурбінних двигунів виробництва «Зоря-Машпроект», що входить до складу «Укроборонпрому», для бойових надводних кораблів національного ВМФ.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Так, у рамках міжнародної оборонної виставки IDEF-2019, що відбувається у Стамбулі, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін підписав Меморандум із представниками корпорації Міноборони Туреччини ASFAT, яка об’єднує 30 державних оборонних та суднобудівних підприємств.

 

Новина по темі: ASELSAN ТА «УКРОБОРОНПРОМ» УКЛАЛИ КІЛЬКА УГОД ЩОДО ЗАКУПІВЛІ ОБОРОННОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗСУ


У документі визначено принципи експорту продукції українського оборонно-промислового комплексу до Туреччини, а також – трансферу технологій з розробки й створення високоточних озброєнь. Також передбачено можливість спільних дій з виробництва високоточної зброї та інших видів озброєння та військової техніки.

 

190503 Zorya 1


Також були обговорені питання щодо закупівлі газотурбінних двигунів для кораблів та спільні проекти з постачання Туреччині українських газогенеруючих установок виробництва ДП «Зоря-Машпроект».

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» БУДЕ ПОСТАЧАТИ КЕРОВАНІ 120-ММ ТАНКОВІ РАКЕТИ В ТУРЕЧЧИНУ


Варто відзначити, що корпорація міноборони Туреччини ASFAT є державним концерном оборонних та суднобудівних підприємств. Її заснували у січні 2018 року для розвитку національного ОПК та збільшення експорту оборонної продукції. Управління ASFAT здійснює Міноборони Туреччини. До складу корпорації увійшли 30 підприємств, що раніше знаходились під егідою Міністерства національної оборони, та центри технічного обслуговування і ремонту. За рік існування там досягли помітних успіхів. Зокрема, корпорація перемогла у тендері на будівництво чотирьох корветів для ВМФ Пакистану, підписавши найбільший експортний контракт в історії національного ОПК.

 

Новина по темі: УКРАЇНА БЕРЕ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ IDEF-2019 (ФОТО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues