190502 Aseksan 0ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», підписало серію контрактів з турецькою компанією Aselsan, щодо постачання товарів військового призначення для потреб Збройних сил України та інших силових підрозділів.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Зокрема, українська сторона планує імпортувати охолоджувальні тепловізори для встановлення на системи керованого протитанкового озброєння, а також отримає чергові партії засобів захищеного радіозв’язку УКХ-діапазону.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» БУДЕ ПОСТАЧАТИ КЕРОВАНІ 120-ММ ТАНКОВІ РАКЕТИ В ТУРЕЧЧИНУ


Підписані на IDEF-2019 контракти є черговим етапом розвитку взаємовідносин з Aselsan. Турецька компанія ще з 2017 року є основним постачальником засобів зв’язку УКХ-діапазону для Збройних Сил України, а «Спецтехноекспорт» виконує низку експортних постачань військової продукції українського виробництва для Aselsan.

 

190502 Aseksan 1


Також, у 2018 році між підприємствами було укладено перший в історії України офсетний контракт, який передбачає низку компенсацій при закупівлі турецьких засобів зв’язку. Відтак, окрім зустрічної торгівлі, при якій Aselsan закуповує продукцію та послуги українського ОПК, турецька сторона передає Україні технологію криптування радіозв’язку, систему управління боєм та створює сервісний центр в Україні для обслуговування систем військового радіозв’язку.

 

Новина по темі: УКРАЇНА БЕРЕ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ IDEF-2019 (ФОТО)


Підписання угод між українською та турецькою компаніями відбулося за участі Ізмаїла Деміра, голови Savunma Sanayii Başkanı – Президентської адміністрації оборонної промисловості.

 

Читайте також англійською тут: UKROBORONPROM, TURKEY’S ASELSAN SIGN AGREEMENTS ON MILITARY EQUIPMENT PURCHASE

 

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ТА ASELSAN ДОМОВИЛИСЬ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ СПІЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА ТУРЕЦЬКИХ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ’ЯЗКУ В УКРАЇНІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues