190502 NAYEV 0З початку операції Об’єднані сили повернули під контроль уряду близько 24 квадратних км території, в тому числі три населені пункти на Донбасі, зменшили втрати особового складу, створили належні умови для життя цивільного населення.

 

Як інформує Defense Express, з посиланням на УНН, про це заявив командувач ООС Сергій Наєв з нагоди річниці початку операції.

 

“Серед наших найбільших досягнень в першу чергу слід відзначити примушення ворога до зменшення інтенсивності вогню та, в наслідок цього, зменшення кількості втрат з нашого боку. А також зниження рівня злочинності в регіоні, будівництво мостів, сприяння у будівництві доріг та лікарень, створення належних умов для життя цивільного населення”, — зазначив командувач ООС.

 

За його словами, з початку Операції, не порушуючи Мінських домовленостей, Об’єднані сили повернули під контроль біля 24 квадратних км. території, у тому числі 3 населених пункти (хутір Вільний, Південне, Шуми), перевірили на наявність вибухонебезпечних предметів майже 4576,7 га, знищили 52655 вибухонебезпечних предметів.

 

Також були відновлені 1000 га територій, які вже використовуються в господарських цілях, вилучено з незаконного обігу 374 одиниці зброї, близько 252 кг вибухівки, більше 300 тис. боєприпасів, на користь Держави вилучено матеріальні цінності, які використовувались у незаконний спосіб, вартістю близько 274 млн. грн. В рамках ініціативи “Допомога Схід” до лікувальних закладів Донецької та Луганської областей передано медичного майна на суму 5,8 млн грн.

 

Новина по темі: МИ БІЛЬШЕ НЕ МИРИМОСЯ З БЕЗКАРНИМИ ОБСТРІЛАМИ НАШИХ ПОЗИЦІЙ - НАЄВ


При цьому він уточнив, що формат операції, окрім суто військових завдань, передбачав проведення правоохоронних, цивільно-гуманітарних заходів та реалізацію комплексних проектів щодо відновлення інфраструктури і створення умов для подальшого мирного життя населення регіону.

 

“Все це відбувалося під шалену канонаду з усіх калібрів, якими російські загарбники випробовували нас на міцність. Але ми вистояли! Ми, Об’єднанні сили, стабілізували лінію зіткнення, показали міць своєї зброї та продовжили боротьбу із ворогом”, — підсумував він, згадавши тих, хто поклав своє життя заради досягнення цих цілей.

 

Читайте також англійською тут: REGAINING GROUND, CUTTING LOSSES: JFO COMMANDER SPEAKS OF MAIN ACHIEVEMENTS OVER 12 MONTHS

 

Як раніше повідомляв Defense Express, «українське військо мало чим відрізняється від армій країн НАТО» - Наєв.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues