190501 UOP 0Генеральний директор Укроборонпрому Павло Букін розповів, про готовність концерну до аудиту і наголосив, що при здійсненні наміру реформування «Укроборонпрому» та створення замість нього окремого державного органу з розширеними повноваженнями, головним є збереження вже набутого, налагоджених контактів та існуючих проектів.

 

Як інформує Defense Express, такий коментар дав гендиректор Павло Букін Укрінформу під час виставки IDEF-2019.

 

«Я впевнений, що діалог який іде на сьогодні щодо реформування концерну або, як дехто каже, ліквідації концерну, не вплине на вже досягнуте, не знищить напрацювання. Ми вже в 2017-му році переживали подібне. Нам головне зберегти напрацювання, адже маємо велику кількість індустріальних коопераційних програм. Думаю, що здоровий глузд має взяти верх», - прокоментував Букін.


Новина по темі: МІЖНАРОДНИЙ АУДИТ ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ОБІЙДЕТЬСЯ У 5 МЛН ДОЛАРІВ


У цьому ключі він висловив готовність концерну до аудиту та наголосив, що оборонна галузь і військово-технічне співробітництво - це інструменти зовнішньої політики.


«Оборонна галузь і військово-технічне співробітництво - це інструменти зовнішньої політики, так є в США, Китаї, Росії. Це дуже чутливі до рівня політичних стосунків галузі. Якщо відбувається погіршення політичних відносинах, то воно відбивається на всіх інших сферах. Нині маємо сподівання на краще, що той високий рівень відносин, який маємо із різними країнами, Туреччиною зокрема, вдасться зберегти та покращити. У нас в Україні успішність оборонного експорту багато залежить від підтримки держави і від рівня лобізму», - сказав гендиректор Укроборонпрому.


Як раніше повідомляв Defense Express, Петро Порошенко заявив про початок аудиту “Укроборонпрому”.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues