190501 PAVLOVSKIY 0Успішний досвід Туреччини у розбудові власного оборонно-промислового комплексу може допомогти Україні у цій сфері. Про це під час виставки IDEF у Стамбулі, заявив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.


Як повідомляє Defense Express, такий коментар Ігор Павловський надав Укрінформу.

 

"Розглядаємо Туреччину як партнера для реанімації наших підприємств оборонно-промислового комплексу, зокрема через спільні проекти. У нас є питання імпортозаміщення, існують сфери, де ми цікаві для Туреччини, зокрема це останні українські розробки, співпраця по системах управління", - зазначив Павловський.


Він нагадав, що нещодавно в Україні був представлений турецький ударний БПЛА Bayraktar.


Новина по темі: УКРАЇНА БЕРЕ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ IDEF-2019 (ФОТО)


"Ми побачили ефективність застосування цього БПЛА, розробки тривають. І звідси наш другий крок співпраці з Туреччиною: не лише закупівля такої вартісної високотехнологічної техніки, а й розробка і налагодження власного виробництва підприємствами України", - поділився планами заступник міністра оборони.


За його словами, Україні треба вживати заходів, щоб трансформувати свою оборонну сферу відповідно до стандартів НАТО. "Туреччина - член НАТО і ми прекрасно розуміємо, що всі проекти, які ми тут бачимо, розробляються за стандартами Альянсу, і це у принципах не тільки виробництва, а й застосування. Маємо на це орієнтуватися", - зауважив Павловський.


Як раніше повідомляв Defense Express, в Україні відбулися перші успішні вогневі випробування ударних турецьких безпілотників Bayraktar TB2 (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues