190430 OOS 0Сьогодні командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв святкує 49-річчя, що співпало з Першою річницею з початку проведення Операції об’єднаних сил.

 

 

Рівно рік тому, відповідно до Наказу Верховного Головнокомандувача ЗСУ з 14.00 30 квітня 2018 року розпочато операцію Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій і Луганській областях.

 

Операція об’єднаних сил, яка прийшла на зміну Антитерористичній операції, хоча є суто військовою, має широкий спектр завдань: починаючи від стримування агресора, забезпечення безпечних умов відновлення інфраструктури населених пунктів і закінчуючи сприянням культурному відродженню регіону та донесенням до людей об’єктивної та правдивої інформації.

 

190430 OOS 2

 

У своєму нещодавньому інтерв'ю виданню "Голос України" командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що головними досягненнями операції Об’єднаних сил на Донбасі за рік її існування є створення зон безпеки в районі проведення ООС, взяття під контроль низки населених пунктів у «сірій зоні», відновлення зруйнованої інфраструктури та оптимізація структури сил і засобів.

 

Ще одним суттєвим досягненням командувач ООС вважає впорядкування та оптимізацію структури сил і засобів, які входять до складу Об’єднаних сил.

 

Як зазначив С.Наєв, наразі є чітка вертикаль, якаає можливість якомога ефективніше здійснювати управління військами та вирішувати цілий комплекс різноманітних завдань.

 

190430 OOS 4

 

Також до досягнень операції Об’єднаних сил командувач ООС відніс і відчутний прогрес у справі відновлення зруйнованої внаслідок бойових дій інфраструктури у Донецькій та Луганській областях, веденні тпроа забезпеченні ремонтно-відновлювальних робіт на різних об’єктах критичної інфраструктури регіону.

 

Одним із найбільших досягнень операції Об’єднаних сил є те, що більшість громадян України можуть жити мирним життям, будувати плани, реалізовувати свої права, як громадяни демократичної держави, кохати. При цьому інколи навіть забуваючи, або не знаючи взагалі, що в країні іде війна з країною, яка всупереч усім взятим на себе двостороннім та міжнародним зобов’язанням цинічно розв’язала її 20 лютого 2014 року.

 

І велика заслуга в цьому військовослужбовців Об’єднаних сил і їх Командувача особисто.

 

190430 OOS 3

 

Колектив Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес щиро вітає Заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, Командувача Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України генерал-лейтенанта Наєва Сергія Івановича з Днем Народження!

 

Бажаємо завзяття у справі оборони України, наснаги у справі зміцнення її обороноздатності та розвитку Збройних Сил України, Божого захисту, удачі, міцного здоров’я та довголіття! Нехай у Вашому житті буде також місце і для особистого щастя, родинного затишку та добробуту!

 

Всім воїнам Об’єднаних сил в цей день бажаємо бойового братерства, рішучості у відсічі ворогу, Небесного покровительства, удачі, всім повернутись у родини живими та неушкодженими та вдячних співгромадян!

 

Слава Україні! Смерть ворогам!

 

PS: До Першої річниці Операції Об'єднаних сил завдяки співпраці штабу Об'єднаних сил, волонтерів та органів місцевої влади було реалізовано проект з встановлення біл-бордів на яких висвітлюються головні здобутки операції Об’єднаних сил.

 

 

Публікації по темі: 

 

«ОПЕРАЦІЯ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ — ЦЕ ВІЙСЬКОВА ОПЕРАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ ДОНБАСУ», — ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ СЕРГІЙ НАЄВ

 

НАЄВ: «ЛІНІЮ ЗІТКНЕННЯ НА ДОНБАСІ МИ КОНТРОЛЮЄМО НАДІЙНО»

 

«МИ БІЛЬШЕ НЕ МИРИМОСЯ З БЕЗКАРНИМИ ОБСТРІЛАМИ НАШИХ ПОЗИЦІЙ»

 

АРМІЯ ПОЗА ПОЛІТИКОЮ, НАМ Є ЧИМ ЗАЙМАТИСЯ – КОМАНДУВАЧ ООС СЕРГІЙ НАЄВ

 

ВІЙНА ЗАКІНЧИТЬСЯ НАШОЮ ПЕРЕМОГОЮ. ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю КОМАНДУВАЧА ОС СЕРГІЯ НАЄВА

 

190430 OOS 5

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues