190429 ZaclonL 0Український комплекс активного захисту (КАЗ) «Заслон-Л», розроблений ДП «БЦКТ Мікротек», може стати основою танкового захисту турецьких танків.

 

 


Про це написав на своїй сторінці в Facebook директор департаменту ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» Антон Пашинский, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: "СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ" ТА ТУРЕЦЬКИЙ ASELSAN ГОТУЮТЬСЯ ДО ВИПРОБУВАНЬ АКТИВНОГО ЗАХИСТУ «ЗАСЛОН»


«Турецька армія має одну з найбільших армій серед країн НАТО, значні за розміром сухопутні війська та танкові частини, які зараз активно задіяні в операціях на кордоні країни. Захист танків та бронетехніки є одним з важливих завдань», - зазначив А. Пашинский.

 


Також він повідомив, що схожі аналоги турецького виробництва КАЗ Pulat та Akkor поки що знаходяться на стадії тестування. Тоді як значна потреба в комплексах активного захисту для легкої та середньої бронетехніки, з огляду на досвід бойових дій у Сирії, існує вже кілька років.

 

190429 ZaclonL 3

Турецький КАЗ Aselsan Pulat інтегрований в бойовий танк Firat-M60T 


«Турецька військова індустрія також займається розробкою власного КАЗ - систем Pulat та Akkor. Але оскільки ці системи ще в стадії тестування, український «Заслон-Л» може стати основою танкового захисту турецьких танків», - наголосив представник «Спецтехноекспорту».

 

190429 ZaclonL 2

КАЗ «Залон-Л» на БТР RG41 8x8 розробленому компанією Land Systems OMC (BAE Systems) під час виставки IDEX-2019


Нагадаємо, КАЗ «Заслон-Л» був розроблений державним підприємством Базовий центр критичних технологій «Мікротек», що входить до складу ДК «Укроборонпром» на базі відомого українського комплексу «Заслон».

 

Новина по темі: НА ТУРЕЦЬКІ ТАНКИ M60 ВСТАНОВЛЮЮТЬ УКРАЇНСЬКИЙ КОМПЛЕКС АКТИВНОГО ЗАХИСТУ “ЗАСЛОН-Л”


КАЗ «Заслон-Л» забезпечує круговий захист броньованого об'єкта з ймовірністю 0,9 від унітарних та тандемних протитанкових гранат; 0,8 - від протитанкових керованих ракет всіх типів; 0,6-0,7 - від бронебійних і кумулятивних снарядів калібру 120-125 мм (на швидкостях до 1200 м / с). Крім того, він забезпечує захист від засобів, що атакують з дистанції до 20 м і від декількох протитанкових снарядів, атакуючих із різних напрямків.

 

190429 ZaclonL 1

КАЗ «Заслон» встановлений на модернізованому БТР-70 на виставці «Зброя та Безпека»

 

Однією з найбільших переваг вітчизняного комплексу «Заслон-Л» є можливість праці в комплексі з динамічним захистом, що не забезпечується іноземними аналогами.

 

190429 ZaclonL 4

КАЗ «Заслон-Л» від ДП «БЦКТ Мікротек» на міжнародних виставках IDEX-2019 в ОАЕ (зліва) та EDEX-2018 в Єгипті (праворуч)


Український КАЗ був представлений турецьким партнерам на міжнародній виставці IDEF-2017 в Стамбулі. Надалі відбулися спільні випробування комплексу з компанією Aselsan та був підписаний перший контракт на постачання пробного комплекту «Заслон-Л» (у жовтні 2017 року на виставці «Зброя та Безпека-2017» - прим. ДЕ).

 

190429 ZaclonL 5

Комплекс активного захисту встановлений на турецькому M60TM. Травень 2018 року


Вітчизняну систему планувалося використовувати на основних бойових танках M60, що стоять на озброєнні Збройних сил Туреччини.

 

Новина по темі: ТУРЕЦЬКИЙ ПРОРИВ “УКРОБОРОНПРОМУ” – ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ IDEF-2017


Представники ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» розраховують на поглиблення співпраці щодо постачання «Заслон-Л» у Туреччину. Відповідні переговори заплановано провести на виставці IDEF-2019, що буде проходити у Стамбулі з 30 квітня по 3 травня ц.р.

 

Публікація по темі: БРОНЕЗАХИСТ: ВІД «РАКЕТКИ» ДО «ЗАСЛОНА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues