190429 Faerflai 0Компанія Firefly Aerospace провела успішні наземні випробування другого ступеня українсько-американської легкої ракети Alpha. Тестування відбулося 25 квітня, в місті Бріггс, США.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії.

 

«Вчора Firefly успішно пройшла важливий етап у тестуванні другого ступеня ракети Alpha на шляху до мети здійснити її перший запуск у 2019 році», – наголосили у прес-службі Firefly.

  

 

Повідомляється, що тест тривав 300 хвилин. Всі системи ступеня ракети під час випробування поводили себе в межах номінальних параметрів. Під час перевірки систем виробу, після завершення випробувань, не помічено наочних незапланованих ушкоджень.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ВІДВІДАВ ПІДПРИЄМСТВО «FIREFLY AEROSPACE УКРАЇНА», ЯКЕ НА 3D ПРИНТЕРІ ВИГОТОВЛЯЄ ДЕТАЛІ КОСМІЧНИХ РАКЕТ-НОСІЇВ


Тривалість тестування продемонструвала здатність інтегрованої системи успішно працювати протягом тривалої польотної місії.

 

Нагадаємо, Firefly Aerospace є приватною американською аерокосмічною компанією з головним офісом в Остіні (Техас, США), зі штатом у 140 чоловік. Вона займається розробкою легких та середніх ракет-носіїв для комерційного запуску вантажів у космос.

 

190429 Faerflai 1


Компанія була сформована, коли колишні активи Firefly Space Systems були придбані компанією EOS Launcher у березні 2017 року і має центр в Дніпрі («Firefly Aerospace Україна»).

 

Наразі підприємство працює над ракетою Alpha 2.0, яка за планом буде здатна виводити на низку орбіту до однієї тонни корисного вантажу.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ОБГОВОРИЛА З США ЛІЦЕНЗУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ВИРОБНИЦТВА РАКЕТ-НОСІЇВ В УКРАЇНІ НЕДЕРЖАВНИМИ КОМПАНІЯМИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues