190429 Krivonos 0Ухвалення законопроекту щодо реформування Державного концерну «Укроборонпром» сприятиме зменшенню корупційних ризиків у сфері оборонної промисловості України.

 

 


Про це заявив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос в ефірі програми «Рандеву» («5-й канал»), повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу РНБО.

 

Новина по темі: ПЕРЕФОРМАТУВАННЯ ТА СКОРОЧЕННЯ ФУНКЦІЙ «УКРОБОРОНПРОМУ», СТВОРЕННЯ ОРГАНУ ОБОРОНКИ ТА ПРОЗОРІСТЬ ДОЗ – РАДИКАЛЬНИЙ ЗАКОНОДАВЧИЙ ПАКЕТ ОПК ОБГОВОРЕНО В РНБО


За його словами, нещодавно відбулося засідання круглого столу під головуванням Секретаря РНБО України О. Турчинова за участю народних депутатів і фахівців оборонного сектору, під час якого було обговорено законопроект, що передбачає позбавлення «Укроборонпрому» невластивих йому функцій державного управління.

 

Новина по темі: РНБО ДОРУЧИЛА ПРОВЕСТИ АУДИТ І РЕВІЗІЮ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРОБОРОНПРОМУ" ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ ЕКСПЕРТІВ


С. Кривонос нагадав, що «Укроборонпром» був створений за ініціативою Януковича «для простішого контролю за всіма фінансовими потоками, що йшли через підприємства ОПК». Тому, за словами заступника Секретаря РНБО України, мета внесеного на розгляд парламенту законопроекту - «знищення старої системи управління в «Укроборонпромі», водночас, самі підприємства, які здатні ефективно та прозоро працювати, - залишаться».

 

Новина по темі: МІЖНАРОДНИЙ АУДИТ ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ОБІЙДЕТЬСЯ У 5 МЛН ДОЛАРІВ


За його словами, натомість буде створено окремий державний орган з розширеними повноваженнями, якому будуть підпорядковані підприємства-учасники концерну.

 

Новина по темі: ПОВНА РЕФОРМА УКРОБОРОНПРОМУ ЗАЙМЕ ПІВРОКУ – КРИВОНОС


«Відповідно до нового законопроекту буде ліквідовано дуже велику кількість існуючих фірм-«прокладок», - підкреслив заступник Секретаря РНБО України, додавши, що законопроект передбачає також підвищення рівня прозорості державного оборонного замовлення.

 

Публікація по темі: КРУГЛИЙ СТІЛ - ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ ОПК УКРАЇНИ. ШЛЯХИ ТА МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕФОРМИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues