190429 BAE SystemsСтворений BAE Systems датчик передбачає наявність 4 камер, що надають екіпажу танка чи бронеавтомобіля огляд у 360°.

 

Нова система огляду для екіпажу танка має вирішити одне з найсерйозніших питань бронетанкової війни – обмежену оглядовість. Багатофункціональна система захисту транспортного засобу (The Multifunction Vehicle Protection (MVP) System) передбачає інтеграцію в танк чи бронеавтомобіль низку камер з високою роздільною здатністю, що надає екіпажу кругову оглядовість навколишнього середовища, повідомляє Defence Express із посиланням на Popular Mechanics. Це дозволить екіпажу виявляти та знешкоджувати загрози набагато швидше, що загалом підвищує загальну ефективність машини та знижує втомлюваність екіпажу.

 

У складі системи MVP є 4 камери високої роздільної здатності (1920x1200) з горизонтальним кутом огляду в 120° і вертикальним у 75°. Кожна камера також надає можливість членам екіпажу бачити вночі та за несприятливий погодних умов (дощ, сніг, туман, дим тощо).

 

Новина по темі: B-2 ТА F-35: ЯК ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ЗМІНЮЄ СТРАТЕГІЮ АТАКИ

 

Система MVP передбачена для використання у складі пакету самозахисту від BAE Systems для броньованих автомобілів. MVP може виявляти та відстежувати загрози, а згодом вживати контрзаходів для їх усунення Це може бути як «важкий» контрзахід, такий як Iron Fist, ізраїльська система активного захисту, що вистрілює по ракетах та гранатах. Так і «м’які» заходи, зокрема інфрачервоний керований лазер BAE RAVEN, призначений для «осліплення» та збиття з курсу ворожих ракет.

 

Підхід BAE Systems до створення для бронетехніки фактично є аналогічним до того, що використовується в літаках. Система MVP аналогічна загальній системі попередження про ракетний напад та мережі електрооптичних камер, встановлених на літаках США та НАТО. Камери фіксують наближення ракет, а потім намагаються осліпити їх за допомогою інфрачервоного лазера Advanced Threat Infrared Counter Measure.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues