160324 dniproРозробка українського комплексу ППО «Дніпро» вже на завершальній стадії. В якості мобільної основи він отримає шасі КрАЗ.

 

Про це повідомляє Військова Панорама з посиланням на AUTO-Consulting. Наприкінці минулого року активізувалися роботи зі створення власних ракетних систем ППО. І ось стало відомо, що розробка комплексу ППО «Дніпро» вже на завершальній стадії. Комплекс дозволяє контролювати небо на відстані до 150 км і вести ефективну боротьбу як з літаками і вертольотами противника, так і перехоплювати запущені ракети і безпілотні апарати.

 

Основне призначення перспективного комплексу ППО «Дніпро» - це боротьба з сучасними і перспективними аеродинамічними засобами повітряного нападу в умовах складної завадової обстановки; видача узагальненої інформації про повітряну обстановку та інформації про результати бойової роботи на вищий командний пункт.

 

У складі комплексу:

- пункт бойового управління на шасі броньованого КрАЗ-6322,

- багатофункціональні РЛС (з АФАР) на шасі КрАЗ-6322,

- пускові установки - до 6 шт, виконані на напівпричепах, які можуть буксируватися різними автомобілями підвищеної прохідності, наприклад КрАЗ-6443.

 

Таким чином, комплекс «Дніпро» буде високомобільним і може розміститися в будь-якому зручному місці і швидко змінювати дислокацію.

 

 

 

160324 dnipro2

160324 dnipro3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues