190424 Liga 0Вітчизняні підприємства оборонно-промислового комплексу мають стати локомотивом економіки України.

 

 


Таку думку висловив Голова наглядової ради ГС «Ліга оборонних підприємств України» Юрій Єхануров під час чергового засідання Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України, яке відбулося учора, 23 квітня, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «ЛДС».


На порядку денному засідання були підняті нагальні питання сьогодення вітчизняного ОПК та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

 

Новина по темі: ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА ДОМОВИЛИСЯ ПРО СПІВПРАЦЮ


Одним із ключових питань, які обговорювалися учасниками наради, було розглянуто можливість застосування особливого режиму кредитування для підприємств – виконавців державного оборонного замовлення. З цього приводу були озвучені позиції як Ліги оборонних підприємств, так і Державного космічного агентства України, ДК «Укроборонпром».

 

Новина по темі: ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ


За словами Юрія Єханурова, відсоткова ставка кредитування, яка комерційними банками застосовується нині до позичальників – виконавців ДОЗ має бути переглянута у сторону зменшення, оскільки під виконання держзамовлення відсутні будь які ризики та є стовідсоткова гарантованість повернення кредиту. На думку Голови наглядової ради Ліги, адекватні умови кредитування підприємств оборонної галузі усіх форм власності сприяли б модернізації виробництва, технічному переоснащенню підприємств і стали б тією допомогою, завдяки якій вітчизняний ОПК почав виконувати роль тягової сили всієї української економіки.

 

190424 Liga 1


В ході дискусії учасники наради дійшли загального висновку щодо необхідності застосування такого режиму кредитування, який би максимально враховував особливості вітчизняного бюджетного планування та реалії ведення бізнесу в царині виконання ДОЗ. За цим питанням було вирішено напрацювати спільну платформу щодо бачення шляхів розв'язання проблеми й подати її на розгляд відповідних органів державної влади.

 

Новина по темі: НА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018 ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗВІТУВАЛА ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗА МИНУЛИЙ РІК


Голова комітету, Генеральний директор Ліги оборонних підприємств України Олександр Ясинський нагадав присутнім, що минулого року Ліга вже зверталася з цим питанням до відповідних державних структур, зокрема Національного банку України, однак відповідь на запит засвідчила про необхідність консолідації в цьому напрямку спільних зусиль усіх зацікавлених сторін.

 

Новина по темі: "УКРОБОРОНПРОМ", КПІ ТА "ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ" ПІДПИСАЛИ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДОГОВІР ПРО ПАРТНЕРСТВО


Окрім цього, учасники наради обговорили необхідність оновлення діяльності Інституту генеральних (головних) конструкторів. За цим питанням також було домовлено напрацювати спільну позицію і донести її до відповідних державних інституцій.

 

Публікація по темі: ЯК СТВОРИТИ ДЕРЖАВНУ СИСТЕМУ РОЗВИТКУ ОБОРОНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues