260895 1000Військові експерти вважають, що Україні були передані новітні антіснайперські системи. Саме така система була представлена ​​на полігоні в Яворові на днях.

 

Про це повідомляє "Русский еврей".

 

Група з двох снайперів оснащених спеціальними приймачами (сіре коло на фото) здатна з високою точністю визначити місце розташування противника по звуку пострілу. Подібні принципи використовуються в гідролокації, радіолокації, інерційних системах наведення (тріангуляція лічильник інтерференційних смуг)

 

Антиснайперський комплекс з двох одиниць зброї оснащений прицілами з вбудованими балістичними комп'ютерами автоматично розраховують точку прицілювання в залежності від даних цілі, просторового положення зброї і даних одержуваних з виносної метеостанції.


Катастрофічний рівень втрат російських окупантів від снайперського вогню і масова загибель снайперів з Росії за останній рік викликана саме застосуванням цієї зброї кращими фахівцями України.

 

Ознаками застосування зброї цього типу є точне ураження цілей, що рухаються з великими кутовими швидкостями (автомобіль, вертоліт, катер) і поразки снайперів супротивника після першого ж зробленого ними пострілу.

 

Наприклад, так було застрелено в н. п. Успенка начальника експертної групи центру спеціального призначення ФСБ (г. Балашиха), що пересувався в бронеавтомобілі 4 травня 2015 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues