190422 MCTAC 0На САУ «МСТА-С» калібру 152-мм, що стоять на озброєнні ЗСУ, почали встановлювати новітні вітчизняні електронно-оптичні системи типу «Око».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.


В повідомленні наголошується, що в ЗСУ продовжуються заходи щодо відновлення та модернізації озброєння артилерійських підрозділів. З цією метою на військових арсеналах проводиться повний цикл ремонтних робіт на озброєнні буксирувальної та самохідної артилерії, нових зразків мінометного озброєння.

 

Новина по темі: ЗСУ РОЗПОЧАЛИ МОДЕРНІЗАЦІЮ КОМПЛЕКСУ МАШИН УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ САМОХІДНОЇ АРТИЛЕРІЇ


В рамках модернізації на 152 мм самохідних артилерійських установках «МСТА-С», окрім відновлення, встановлюються новітні вітчизняні електронно-оптичні системи типу «Око», які дозволяють вести огляд місцевості за будь-якої пори доби в декількох режимах.

 

190422 MCTAC 1


Окрім цього, ремонтними підрозділами освоєно відновлення блоків вузлів та агрегатів артилерійських установок, коробок передач та двигунів автомобілів, на яких вони розміщені. Також тут впроваджено капітальний ремонт бронетанкових шасі, що в комплексі дозволяє відновлювати таку техніку у повному обсязі.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ЗАПУСТИТИ У ВИРОБНИЦТВО КОНТРБАТАРЕЙНІ РАДАРИ «ЗООПАРК-3» (ФОТО, ВІДЕО)


Важливим напрямком ремонтників залишається виготовлення індивідуальних та групових комплектів запчастин, інструментів, приладдя, призначеного для експлуатації та ремонту техніки. Тут також виготовляють спецодяг, танкові шлемофони, чохли на військову техніку усіх калібрів та систем.

 

Новина по темі: 152-ММ СНАРЯДИ ВІД ДАХК «АРТЕМ»: ВИПРОБУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО – РОЗПОЧАТО ПОСТАЧАННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА


Не зупиняється й напрямок покращення матеріально-технічної бази військового арсеналу та обладнання нових цехів виробництва сучасними засобами й майном. Все це дозволяє в рази швидше й ефективніше відновлювати озброєння, військову техніку, на яку з нетерпінням чекають у військах.

 

Новина по темі: ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ 155-ММ САУ «БОГДАНА» ПРОЙДУТЬ З ВИКОРИСТАННЯМ АКТИВНО-РЕАКТИВНИХ СНАРЯДІВ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА. ВІДЕО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues