190419 GUR 0Співробітники ГУР МО під час зустрічі з радником з парламентських питань Офісу зв’язків НАТО Ендрю Катбертом наголосили, що рух до Європейського Союзу і НАТО для України є важливим і значно посилить ефективність української розвідки.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт ГУР МО України.

 

"Під час розмови представники воєнної розвідки України зазначили, що після входження нашої держави до найпотужнішої безпекової організації світу рівень співпраці ГУР МО України з розвідувальними органами країн Альянсу набуде зовсім іншого якісного стану", - вказано у повідомленні.

 

Новина по темі: У НАТО РОЗПОВІЛИ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ "ЧОРНОМОРСЬКОГО ПАКЕТА"


Також в ГУР додали, що "сьогодні українські воїни вже виконують дуже важливе завдання для НАТО. Вони не просто боронять суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої держави, а фактично захищають східний фланг НАТО від російської агресії".

 

Своєю чергою під час зустрічі полковник у відставці Ендрю Катберт розповів про сучасні тенденції розвитку Північноатлантичного альянсу та про реалізацію програми НАТО “Партнерство заради миру”.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Президент затвердив річну національну програму Україна-НАТО (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues