190415 observa 0У Київській області відкрили обсерваторію Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

 

 

 

Про це  повідомляє Defense Express з посиланням на gazeta.ua.

 

Об'єкт використовуватимуть в інтересах національної безпеки, оборони та економіки держави. Основне його завдання - спостереження за штучними супутниками Землі.

 

«Інший запущений в експлуатацію об'єкт - це система Збруч, яка здійснює контроль за космічними об'єктами, які перебувають на орбіті. Зокрема, і за космічним сміттям, яке становить потенційну загрозу», - повідомив начальник центру управління та випробувань космічних засобів Володимир Присяжний.

 

190415 observa 1

 

На сьогодні в управлінні вже є каталог з близько 12 тис. космічних об'єктів. За ними уже спостерігають та контролюють.

 

На сьогодні, в Україні є декілька подібних астрономічних обсерваторій. Усі вони мають різні завдання. Також вони можуть отримувати інформацію про конкретне призначення кожного космічного об'єкта.

 

«Вони оперативно проводять оцінку його можливостей з точки зору потенційних загроз. Крім того, здатні формувати цілевказівки для ударних систем високоточної зброї», - говорять у Національному центрі управління та випробувань космічних засобів.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues