190412 RADARЗокрема, у ході випробувань радар виявив артилерію та реактивні системи на дальності у 1,3-2 рази більшу, ніж передбачалось.

 

Контрбатарейний радар 1Л220УК, який був розроблений науково-виробничим комплексом "Іскра", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", перевищив задані тактико-технічні характеристики, що було зафіксовано у протоколах державних випробувань. Про це у середу, 10 квітня, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

 

Зазначається, що на основі цих протоколів, підписаних членами державної комісії, найближчим часом буде складено акт державних випробувань, у якому, за наявною інформацією, буде рекомендовано до прийняття 1Л220УК на озброєння Збройних Сил України.

 

 

Зокрема, під час випробувань було проведено експеримент з можливості 1Л220УК працювати на теоретично максимальній допустимій дальності своєї дії. У ході нього було виявлено артилерію та реактивні системи на дальності, в залежності від типів снарядів, у 1,3-2 рази більшу за визначену завданнями державних випробувань.

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОЧАЛИСЯ ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ КОНТРБАТАРЕЙНОЇ РЛС 1Л220УК ВІД «НВК ІСКРА»

 

Таким чином, 1Л220УК може знаходитись на більшій відстані від фронту, охопивши ширший сектор ворожих позицій. Це значно підвищує його бойову ефективність та дозволяє розташувати новітній контрбатарейний радар за межами можливого вогневого ураження противником.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗАВЕРШЕНО ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО КОНТРБАТАРЕЙНОГО РАДАРУ 1Л220УК (ВІДЕО)

 

"Такі високі можливості 1Л220УК були досягнуті завдяки потужній цифровій фазованій активній решітці, яка працює у мікрохвильовому діапазоні та "бачить" навіть невеликі артилерійський снаряди, наприклад, мінометні міни, за десятки кілометрів", - повідомили в "Укроборонпромі".

 

Водночас потужна цифрова система "будує" траєкторії їх польоту, визначаючи точне місцезнаходження вогневих позицій противника. Окрім того, новітній контрбатарейний радар може використовуватись і для коригування вогню власної артилерії.

 

Джерело

 

Читайте також англійською тут: NEW UKRAINIAN COUNTER-BATTERY RADAR SHOWS BETTER RESULTS THAN EXPECTED DURING TEST

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues