190412 KSF2019 PВ сьогоденні вирішальна боротьба ведеться не за території, а за свідомість народу, переконаний Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

 

Про це він сказав в ході 12-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», повідомляє Defense Express із посиланням на Київський Безпековий Форум .

 

«В сучасному світі безпека це не лише танки та зброя, головний, вирішальний і ключовий бій йде за серця і розум людей. В сучасному світі інформаційна зброя це і є ключовим методом атаки, агресії і поневолення», - зазначив він

 

Новина по темі: ПЕТРО ПОРОШЕНКО: ПИТАННЯ ВСТУПУ ДО НАТО ТА ЄС ОБ’ЄДНАЛО УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ

 

Парубій нагадав, що за попередньої влади свідомо не піднімались питання мови, культури і релігії, «усі питання, які визначають ідентичність суспільства, нації».

 

«І на тих територіях, де найбільш отруйною була ця пропаганда, де найбільше були отруєні розум і душа українців ідеями «руського міра», російською пропагандою, там в першу чергу з’явились «зелені чоловічки» та російська армія. Тому що танки приходять після того, як відбувається перемога на фронті ідей», - підкреслив він.

 

На переконання голови парламенту, речі, що формують ідентичність нації, є головним запобіжником від агресії і запорукою безпеки.

 

«Сьогодні ми розглядаємо закон про мову і наступного пленарного тижня вій буде прийнятий», - проінформував Андрій Парубій.

 

 

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Щорічний «Київський Безпековий Форум» заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues