190411 POLTORAK 0В рамках виступу на «Київському безпековому форумі», Міністр оборони України Степан Полторак повідомив про ефективність та чисельність навчань, які відбуваються між військовими з країн НАТО та українськими військовослужбовцями.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


«Сьогодні ми з моїм колегою — міністром охорони краю Литовської Республіки, підписали Меморандум про постійне знаходження спеціалістів Литви в Україні для того, щоб проводити спільні тренування і навчання. Так, завдяки нашим партнерам по НАТО, в нас, на постійній основі, знаходяться спеціалісти із США, Великої Британії, Литви й інші спеціалісти, які допомагають нам готувати висококваліфікованих військових. Таку військову підготовку, за стандартами Альянсу, пройшло майже 20 тисяч військовослужбовців ЗС України», — зазначив Степан Полторак.


Також міністр наголосив, що чисельність навчань, які Збройні Сили України проводять спільно з партнерами Альянсу, збільшилась в десятки разів.


«Великим досягненням нашої сумісності — є наша спільна Литовсько-Польсько-Українська бригада імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, де на сьогодні керівник бригади — полковник Збройних Сил України. Де ми перевіряємо наш курс, звіряємо нашу сумісність, перевіряємо наші можливості, перевіряємо в тому числі яким курсом ми йдемо», — повідомив Степан Полторак.


Новина по темі: РОСІЯ ГОТУЄТЬСЯ ДО ПОВНОМАСШТАБНОЇ КОНТИНЕНТАЛЬНОЇ ВІЙНИ


«Ми рухаємось вперед у питаннях пов’язаних з взаємосумісністю, в нас сьогодні є можливість проводити спільні навчання у наших навчальних Центрах з нашими партнерами з США, Литви, Великої Британії. На одній обстановці з єдиними завданнями з єдиним замислом, і це є дуже ефективно», — сказав Міністр оборони України.


Степан Полторак також зазначив, що сьогодні в Україні є зброя, яку ми розробляємо або закупляємо, абсолютно інтегрована в стандарти Альянсу. Зокрема, ракетний комплекс, який повністю інтегрований до стандартів Альянсу.


Як раніше повідомляв Defense Express, питання вступу до НАТО та ЄС об’єднало українську націю.

 

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Щорічний «Київський Безпековий Форум» заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues