190411 NATO 010 квітня, Уряд прийняв постанову «Про затвердження Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію проекту Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям».


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


Як зазначається, тепер імплементаційна угода дозволить розпочати практичну фазу реалізації спеціально створеного для допомоги Україні Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям.


До реалізації проекту будуть залучені Міністерство оборони України, Служба безпеки України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національна поліція України, Національна гвардія України, Державна спеціальна служба транспорту, Державна прикордонна служба України.


Публікація по темі: ПРОТИВОМИННАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ: HALO TRUST В УКРАИНЕ


В рамках проекту Трастового фонду НАТО сплановано: здійснити розробку нормативних документів із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям; досягти взаємосумісності залучених сил та засобів України з Альянсом; розвинути спроможності захисту цивільного населення від загроз саморобних вибухових пристроїв.


Як раніше повідомляв Defense Express, Верховна Рада України прийняла закон «Про протимінну діяльність в Україні».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues