190411 President KSFПрезидент України Петро Порошенко називає об’єднавчим питання євроатлантичної інтеграції.

 

Про це він сказав в ході 12-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», повідомляє Defense Express із посиланням на Київський Безпековий Форум.

 

«Питання вступу до Євросоюзу і НАТО об’єднало українську націю, бо ЄС і НАТО починаються не там, де пролягають формальні кордони, Європа починається там, де панують європейські цінності, права людини, є повага до людської гідності, є високі стандарти життя», - сказав він.

 

 

Порошенко зазначив, що на разі необхідно впровадити європейські цінності в українське суспільство.

 

Новина по темі: ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: СИЛЬНА ЕКОНОМІКА ДОЗВОЛИТЬ УКРАЇНІ АДЕКВАТНО РЕАГУВАТИ НА МАЙБУТНІ ЗАГРОЗИ

 

«І це наше домашнє завдання – щоб Україна відповідала цим критеріям перед тим, як ми зробимо заявку на членство в ЄС. Ми знаємо, що за нас це ніхто не зробить… Завдяки нашій єдності ми змогли пройти найскладніший етап в історії України, завдяки єдності ми зберегли державу і створили надійну базу для перетворення України в успішну країну щасливих людей», - підкреслив президент України.

 

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Щорічний «Київський Безпековий Форум» заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues