190410 NATO 0Кабінет міністрів України ухвалив проект указу Президента, який містить план дій державних органів щодо реалізації курсу країни на європейську і євроатлантичну інтеграцію.

 

За інформацією УНН, таке рішення ухвалили сьогодні, під час засідання Уряду, повідомляє Defense Express.

 

Так, уряд на сьогоднішньому засіданні ухвалив проект указу Президента України "Питання європейської та євроатлантичної інтеграції", який стосується роботи всіх державних органів влади відповідно до закріпленого у Конституції курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ГОТОВА ВЗЯТИ НА СЕБЕ ДОВГООЧІКУВАНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ТА РОЗПОЧАТИ ВИКОНАННЯ ПДЧ В НАТО


Цей документ дозволить забезпечити реалізацію стратегічного курсу держави на набуття членства в ЄС і НАТО, визначити пріоритетні завдання для органів державної влади України з реалізації стратегічного курсу держави на набуття членства в ЄС і НАТО. Проект указу передбачає затвердити План заходів із реалізації курсу і доручає Кабміну забезпечити звітування щодо його виконання у встановлені терміни.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, міністри НАТО узгодили пакет заходів Альянсу в Чорноморському регіоні (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues