190409 OPKRF 0На підпорядкованих «Роскосмосу» та «РОСТЕХу» державних підприємствах РФ викрали понад 1,6 мільярда рублів (близько 25 млн доларів США), виділених на модернізацію виробничої бази та створення нових перспективних розробок озброєння.

 

 


Про це йдеться в доповіді генпрокурора Юрія Чайки про стан законності й правопорядку у 2018 році, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: НОВИЙ РОСІЙСЬКИЙ ТАНК Т-14 «АРМАТА» ВИЯВИВСЯ НЕПОТРІБНИМ РФ


Згідно з матеріалами, які отримали російські ЗМІ, після прокурорських перевірок порушено численні кримінальні справи.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКА ЦИВІЛЬНА АВІАЦІЯ: «ЛЕТИМО НА ОДНОМУ КРИЛІ»


Всього в минулому році генпрокуратура перевірила діяльність майже 19 тисяч виконавців оборонного замовлення, а також федеральних органів влади (серед них - МНС і Роспатент) і держкорпорацій, в тому числі «Росатому» і «УВЗ».

 

Новина по темі: МІНІСТР ОБОРОНИ МАЛАЙЗІЇ: ТІЛЬКИ ЧОТИРИ З 28 РОСІЙСЬКИХ ВИНИЩУВАЧІВ МОЖУТЬ ЛІТАТИ


Співробітники відомства виявили факти неправомірного розпорядження коштами, які виділялися на виконання робіт в рамках оборонного замовлення, завищення вартості самих робіт, зриву термінів їх виконання, а також інші порушення.
«Роскосмос» цю інформацію коментувати відмовився.

 

Новина по темі: РОСІЙСЬКЕ ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ ЗНОВУ ДАЛО ЗБІЙ – ЗЛАМАВСЯ НОВИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОРАБЕЛЬ ОСНАЩЕНИЙ КИТАЙСЬКИМ ДВИГУНОМ


Документ про стан законності й правопорядку у 2018 році направлений до Ради Федерації.

 

Новина по темі: РОСІЙСЬКА КОМПАНІЯ S7 SPACE ПІДТВЕРДИЛА ВІДМОВУ ВІД 12 УКРАЇНСЬКИХ РАКЕТ «ЗЕНІТ-3SL»


Нагадаємо, 25 листопада 2018 року голова Рахункової палати Росії Олексій Кудрін заявив, що в держкорпорації «Роскосмос» виявлено наймасштабніші порушення у сфері фінансів. За його словами, в корпорації зафіксували нераціональні витрати та всілякі порушення дисципліни.

 

Публікація по темі: Т-14 «АРМАТА» ПОВТОРИТЬ ДОЛЮ РАДЯНСЬКОГО МОНСТРА Т-35


27 листопада 2018 року офіційний представник Генпрокуратури Олександр Курінний заявив, що стосовно діяльності держкорпорації «Роскосмос» порушено 16 кримінальних справ, ще 44 матеріалу передали до слідчих органів. Перевірка велася за період з 2017 року по першу половину 2018 року. Було виявлено понад 1700 порушень закону, до адміністративної та дисциплінарної відповідальності притягнули понад 200 посадових осіб «Роскосмосу» і ракетно-космічної галузі.

 

190409 OPKRF 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues