190409 SoldiersДнями військовослужбовці 2-й бригадної бойової групи 101-ї десантної дивізії відправляться в Україну.

 

Близько 150 солдатів прилетять до України в середині квітня. Очікується, що їхнє відрядження триватиме 9 місяців. Згідно з наявною інформацією, вони замінять військовослужбовців 278-го бронетанкового кавалерійського полку Нацгвардії (штат Теннессі): вони знаходяться в Україні з минулого літа.

 

Місія американських військовослужбовців буде полягати в консультації військовослужбовців ЗСУ та допомоги в розвитку Яворівського центру бойової підготовки.

 

Програма є частиною зусиль з нарощування військового потенціалу Збройних сил України за допомогою ініціативи під назвою “Об’єднана багатонаціональна навчальна група”.

 

Група американських військовослужбовців буде допомагати “перетворювати центр в самостійну одиницю”, в першу чергу підготувавши інструкторів і тренувальні зони. Перехід Яворівського навчального центру на самостійні рейки очікується в наступному році.

 

Більшість з цих солдат, що відправляються на це завдання – це лідери, які мають багаторічний досвід спостереження і проведення реалістичних тренувань. Я очікую, що у нас буде чудова можливість поділитися уроками, витягнутими з нашого власного досвіду, і перейняти знання від українських військовослужбовців. Ті знання, які можуть зробити нашу ударну бригаду сильнішою.

 

  • заявив лейтенант Роберт Трейсі, командир 1-го батальйону 502-го піхотного полку і старший цільової групи “Карантан”, в завдання якої і буде входити навчання військових України.

 

Цільова оперативна група буде названа в честь битви при Карантанія, Франція. Солдати 502-го піхотного полку звільнили місто від нацистів в ході операції по висадці в Нормандії 6 червня 1944 року.

 

Довідка: 101-ша повітряно-десантна] дивізія армії США (англ. 101st Airborne Division (Air Assault) — елітне військове з’єднання повітряно-десантних військ США. Засноване 15 серпня 1942 року, як повітряно-десантна дивізія Збройних сил США у фортові Кемп-Клейборн, Луїзіана. Також відоме під назвою Клекотливі орли (англ. the Screaming Eagle), відповідно до емблеми.

 

190409 101st Airborne Division Air Assault Screaming Eagles at Fort Campbell Kentucky

101st Airborne Division (Air Assault), Screaming Eagles

 

101-ша дивізія – найбільше військове з’єднання сучасної армії США.

 

Дивізія має унікальну модульну структуру піхотної дивізії, але призначена для виконання спеціальних завдань, в ролі десантно-штурмового з’єднання армії США з використанням вертольотів. Тому, дивізія має унікальну організаційно-штатну структуру, в ній за штатом знаходиться 2 бригади армійської авіації.

 

Штаб-квартира дивізії знаходиться у Форт Кемпбелл, штат Кентуккі і підрозділи дивізії проходять службу в Іраку та Афганістані.

 

Джерело

 

Читайте також англійською тут: US SOLDIERS FROM 101ST AIRBORNE TO DEPLOY TO UKRAINE

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues