190408 grizzly textron systemsРобот Grizzly від Textron Systems призначений для перевезення важкої техніки піхотного підрозділу. Загалом робот здатен транспортувати до 450 кг корисного навантаження.

 

Компанія Textron Systems представила гусеничний робот транспортер власної розробки, повідомляє Defence Express із посиланням на Popular Mechanics. Робот на гусеничному ходу призначений для роботи із сухопутними військами щодо перевезення додаткових боєприпасів для стрілецького озброєння, протитанкову зброю, міни, медичне обладнання та інше спорядження. Цим розробник прагне розв’язати проблему додаткового навантаження на солдатів та збільшити маневреність окремих піхотних підрозділів.

 

Розробка створена у рамках програми багатоцільових військових транспортних засобів (Army’s Squad Multipurpose Equipment Transport program, скорочено – SMET). Робот здатен перевозити до 450 кг вантажу для піхотного підрозділу з 9 військових – тобто, із розрахунку по 50 кг на кожного. Загалом робот має проїхати близько 100 км за 72 години, забезпечити електроенергію для радіостанцій та інших пристроїв. Керування роботом відбувається за допомогою простого ручного контролера одним оператором.

 

Новина по темі: ІНЖЕНЕРИ NASA ТА MIT ПРЕДСТАВИЛИ НОВУ КОНЦЕПЦІЮ КРИЛА ЛІТАКА

 

Зазначається, що розробка Grizzly базується на платформі RS2-H1 з дизельним гібридним двигуном з електроприводом. Наразі платформа RS2-H1 була протестована на 90-км марші через болота та джунглі із додатковим навантаженням в 450 кг. Робот подолав цю відстань за 29 годин 4 хвилини із загальною швидкістю в 3-4 км/год.

 

Розробники стверджують, що роботів, створених у рамках програми SMET, можна буде модифікувати для виконання подальших задач, таких як робота як ретрансляторів зв’язку, проведення розвідувальних місій чи транспортування поранених бійців.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues