190408 Neptun 0Крилата ракета вітчизняного комплексу 360МЦ «Нептун» під час випробувань, що відбулися 5 квітня ц.р. провела у повітрі 13 хв 55 с, та подолала відстань 225 км.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на данні від радника міністра оборони України Юрія Бірюкова.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ БЕРЕГОВОЇ ВЕРСІЇ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ПРОТИКОРАБЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» (ФОТО)


Як видно з фото маршруту ракети, які було оприлюднено Юрієм Бірюковим, в польоті ракета Р-360 змінювала висоту з 300 до 5 м та чотири рази змінювала свій курс, що в результаті дозволило розвернутися на 180 градусів.

 

190408 Neptun 1


За словами радник міністра оборони над українською ПКР в КБ «Луч» за власною ініціативою почали працювати ще у 2010 році. Проте у 2012 роботи були призупинено за розпорядженням міністра оборони уряду Януковича. Їх відновлення та відповідне фінансування розпочалося лише у 2015 році.

 

Новина по темі: ТУРЧИНОВ: «НЕПТУН» ПРОЛЕТІВ 100 КМ, РОЗВЕРНУВСЯ НА 180 ГРАДУСІВ ТА НА ЗВОРОТНОМУ ШЛЯХУ ВРАЗИВ ЦІЛЬ (ВІДЕО)


Перші випробування нової ракети пройшли у минулому році. За словами Юрія Бірюкова, останні випробування проходили ще без застосування нової ГСН та РЛС. Перевірка їх роботи запланована на найближчий час.

 

190408 Neptun 2


«Ракета ПКР «Нептун» наземного базування в цьому році має проходити державні випробування. Так що питання голівки самонаведення та РЛС воно також на фінішній лінії», - зазначив Юрій Бірюков.

 

Публікація по темі: УДАР «НЕПТУНА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues