190405 NeptunTur 0Українська ПКР «Нептун» (Р-360), під час сьогоднішніх випробувань, пролетіла понад 100 км у напрямку моря, зробила розворот на 180 градусів, і на зворотному шляху вразила ціль.

 

 


Про це розповів Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань в Одеській області, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ БЕРЕГОВОЇ ВЕРСІЇ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ПРОТИКОРАБЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» (ФОТО)

 

Нагадаємо, заводські випробування берегового ракетного комплексу 360МЦ з протикорабельною ракетою «Нептун» у версії Р-360А відбулися сьогодні, 5 квітня, на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України «Алібей».

 


«Крилата ракета виконала унікальне за складністю польотне завдання: пролетівши понад 100 км у напрямку моря, зробила розворот на 180 градусів, і на зворотному шляху точно вразила ціль», - розповів О. Турчинов, додавши, що політ та маневрування ракети фіксувалися технічними засобами спостереження як на береговій лінії, так і на острові Зміїний.

 


«До складу комплексу входить універсальна самохідна пускова установка, транспортна машина для перевезення ракет, транспортно-заряджаюча машина та командно-штабний модуль», - сказав О. Турчинов, додавши, що всі складові комплексу, як і сама високоточна крилата ракета Р-360, ніколи раніше не вироблялися в Україні, «тому ці випробування мають принципове значення для зміцнення оборонного потенціалу нашої держави».

 


За словами О. Турчинова, всі складові комплексу і сама ракета «відмінно відпрацювали завдання та довели відповідність заданим характеристикам».

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА-М» З ДАЛЬНІСТЮ УРАЖЕННЯ 130 КМ (ВІДЕО)


«Нові мобільні комплекси крилатих ракет можуть швидко виходити на визначені бойові позиції та за лічені хвилини бути готовими до нанесення ракетного удару», - зазначив він, наголосивши, що українські крилаті ракети Р-360 «здатні точно вражати надводні та наземні цілі на відстані понад 300 км».

 

Публікація по темі: УДАР «НЕПТУНА»

 

Головний виконавець важливої дослідно-конструкторської роботи - Державне підприємство «ДержККБ «Луч». У кооперацію включені як підприємства ДК «Укроборонпром» - крім ДержККБ «Луч», «Оризон-Навігація», «Імупульс», «Візар», ЦКБ «Арсенал» (НКАУ), так і приватні компанії – «Радіонікс», «ТЕЛЕКАРТ- прилад», «УКРІННМАШ», «Українська бронетехніка», ПАТ«Мотор Січ», КрАЗ.

 

190405 NeptunTur 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues