190405 Neptun 0Сьогодні, 5 квітня на полігоні ЗСУ в одеській області пройшло одне із завершальних випробувань нової крилатої ракети (ПКР) «Нептун».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Президента України.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА-М» З ДАЛЬНІСТЮ УРАЖЕННЯ 130 КМ (ВІДЕО)


Черговий етап випробувань, які відбулися на Державному випробувальному полігоні ЗСУ, пройшов успішно. Група кораблів з 11 суден Військово-Морських Сил забезпечувала безпеку стрільб в акваторії Чорного моря.

 

190405 Neptun 3


«Сьогодні тут на полігоні в Одеській області проходить одне із завершальних випробувань нової крилатої ракети, яка буде поставлена на озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України», - підкреслив Петро Порошенко, який був присутній під час запусків нової ПКР.

 

190405 Neptun 1


За його словами, це протикорабельна ракета, ракета берегової оборони, яка може використовуватися і Сухопутними силами ЗСУ.

 

190405 Neptun 2


«І величезний внесок, в тому числі і щодо можливостей збільшення радіуса дії зазначеної ракети, використання високоточного озброєння, більш потужної бойової частини, сьогодні це все досягнення оборонного комплексу України, досягнення КБ «Луч», досягнення нашого ІТ-сектора, сектора, який розробляє бронетехніку», - зазначив Верховний Головнокомандувач.

 

190405 Neptun 4


Варто зазначити, що запуск ПКР «Нептун» було вперше здійснено з нової броньованої пускової установки базується на повнопривідному шасі КрАЗ-7634НЕ з колісною формулою 8х8.. До складу комплексу також увійшли два броньованих спецавтомобілів на шасі «Варта» (Командна машина управління та заряджальна машина) та транспортні вантажівки на шасі КрАЗ.

 

Новини по темі: 

 

«ЛУЧ» ПОКАЗАВ ЯК БУДЕ ВИГЛЯДАТИ БЕРЕГОВИЙ КОМПЛЕКС «НЕПТУН»

 

КРАЗ ПЕРЕДАВ ЗСУ НОВЕ ШАСІ ДЛЯ ВИПРОБУВАНЬ УКРАЇНСЬКОГО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ

 

190405 Neptun 5

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues