190405 Passex 0Спільні тренування типу PASSEX із кораблем українських ВМС в акваторії Чорного моря стали завершальним акордом відвідин України загоном кораблів НАТО.

 

 


Відео навчань оприлюднено Телерадіостудією «Бриз» МО України, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: У ЧОРНОМУ МОРІ ПРОЙДУТЬ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ НАТО (ВІДЕО)

 

Під час навчань український ракетний катер «Прилуки» разом із фрегатом Королівських Військово-Морських Сил Канади «Торонто» виконали завдання з тактичного маневрування, провели сумісні практичні артилерійські стрільби та низку тренувань з авіацією Військово-Морських Сил ЗС України.

 


«В морі були відпрацьовані такі заходи, як тактичне маневрування кораблів і сумісні практичні артилерійські стрільби. Набуття досвіду. А саме, взаємодія кораблів ВМС з кораблями ВМС НАТО. Спілкування за сигналами МТP та вдосконалення англійської мови», - розповів командир ракетного катера «Прилуки» Володимир Углінський.

 

Новина по темі: МІНІСТРИ НАТО УЗГОДИЛИ ПАКЕТ ЗАХОДІВ АЛЬЯНСУ В ЧОРНОМОРСЬКОМУ РЕГІОНІ (ВІДЕО)


Під час навчань на борту ракетного катера «Прилук» перебували двоє операційних офіцерів з фрегата «Торонто», які безпосередньо керували діями українського та канадського кораблів під час виконання завдань й досить високо оцінили підготовку українських моряків. Особливо їх вразила вправність екіпажу під час проведення сумісних практичних артилерійських стрільб. Дії екіпажу доведені практично до автоматизму, в результаті – пряме влучання у мішень на відстані 2000 метрів.

 

190405 Passex 1


За тренуваннями українського катера і канадського фрегата пильно спостерігав російський корабель-розвідник «Іван Хурс». Проте, не зважаючи на небажаних гостей, всі заходи були виконані на високому рівні й у повному обсязі.

 

190405 Passex 2


Це ще раз доводить, що поглиблення співробітництва між флотами країн членів НАТО та України сприяє зміцненню стабільності й безпеки у Чорноморському регіоні.


Варто відзначити, що відпрацювали взаємодію з іноземним кораблем відповідно до стандартів НАТО. За словами командира фрегату Королівських Військово-морських сил Канади «Торонто», Друга Постійна військово-морська група НАТО SNMG2 буде знаходитись у Чорному морі протягом трьох тижнів відповідно до конвенції Монтре. А вже наступного тижня вона візьме участь разом з країнами членами НАТО в операції «Морський щит». Також він зазначив, що подібні взаємні навчання допоможуть покращити їхню взаємодію з ВМС ЗС України.

 

190405 Passex 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues