190403 PRESIDENT 0Керівний склад державного концерну «Укроборонпром» повинен пройти перевірку на поліграфі, заявив президент України Петро Порошенко під час наради з секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим та його заступником Сергієм Кривоносом.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Адміністрації Президента України.

 

«Ми звертаємося до Уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу Державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», - сказав Президент України Петро Порошенко.

 

Глава держави прийняв доповідь заступника Секретаря РНБОУ Сергія Кривоноса щодо пропозицій по перевірці ДК «Укроборонпром» та реформуванню оборонного сектора.

 

«У випадку виявлення підстав, прошу передати відповідні результати досліджень поліграфа або контррозвідці Служби безпеки Україна, або у правоохоронні органи. Якщо будуть виявленні ті чи інші обставини скоєння злочину», - заявив Петро Порошенко.

 

Президент також наголосив, що на підставі рекомендацій полковника Кривоноса звернеться до Уряду щодо негайного фінансування міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром». Він додав, що рішення має бути прийнято вже в квітні.

 

Публікація по темі: БІГУС-СКАНДАЛ: ІНШИЙ БІК МЕДАЛІ ТА УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ


Петро Порошенко також додав, що окремо, не в якості міжнародного аудиту, мають бути проведені перевірки і Державною аудиторською службою та доручив доповісти йому про строки початку перевірки.

 

Глава держави підкреслив, що перевірку діяльності «Укроборонпрому» має провести Рахункова палата України. Він доручив Секретарю РНБО Олександру Турчинову взяти на контроль це питання та доповісти йому про результати перевірки.

 

Петро Порошенко зазначив на необхідності долучити до перевірки і громадські організації і проінформувати представників громадськості про підсумки цих перевірок.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, РНБО доручила провести аудит і ревізію діяльності "Укроборонпрому" із залученням іноземних експертів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues