190329 GortexZCU 0У Збройних Силах України проводиться тестування комплектів нової зимової форми з системою Gore Tex, що після всіх необхідних випробувань, виправлень, затвердження та закупівель розпочне надходити до українського війська.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Українських мілітарний портал».

 

Відповідні тестування проводяться одним з підрозділів 95-ї десантно-штурмової бригади, де декілька десятків бійців в умовах Карпат випробовують «на собі» нову форму.

 

Новина по темі: БІЙЦІ 95 ОДШБР ПРОТЕСТУЮТЬ НОВІ ЛІТНІ БЕРЦІ, БРОНЕЖИЛЕТИ ТА БАЛІСТИЧНІ ШОЛОМИ

 

В ході експериментального носіння українські десантники перевіряють зимовий костюм з дощьовика, куртки та штанів на стійкість від вологи, снігу, вітру та холоду в умовах різних температур у гірській місцевості, де температура впродовж доби може дуже сильно змінюватись.

 

190329 GortexZCU 1

Дощовик та зимова куртка з експериментального зимового комплекту з системою Gore Tex/ Фото: Юрій Бірюков

 

Gore-tex — це система з трьох шарів: зовнішня тканина, мембрана і внутрішня тканина (підкладка). Цей матеріал був розроблений для використання у космосі Ровеною Тейлор (Rowena Taylor), Вілбертом Л. Ґором (Wilbert L. Gore) і його сином Робертом В. Ґором (Robert W. Gore).

 

Новина по темі: У 95 ОДШБР РОЗПОЧАЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИХ РУКАВИЧОК

 

Згодом розповсюдився і на спеціальний одяг, зокрема і військовий та зараз активно використовується для виготовлення форми з можливістю використання у наднизьких температурах.

 

190329 GortexZCU 2Костюм зимовий до початку випробувань / Фото: Юрій Бірюков

 

Зараз у Збройних Силах України вже постачаються берці із системою Gore-Tex, після позитивних відгуків у військах на них упродовж літа-осені 2018 року в Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ тривала робота над формуванням вимог до нового костюма зимового костюма після чого розпочались випробування дослідних зразків.

 

Новина по темі: ЗАВЕРШЕНО ТЕСТУВАННЯ НОВИХ ЛІТНІХ БЕРЦІВ ТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ БРОНЕЖИЛЕТІВ, РУКАВИЧОК ТА ШОЛОМІВ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues