190329 forcesНаєв висловив впевненість, що час вступу України до НАТО не такий вже і далекий.

Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв заявив, що Збройні сили України на сьогодні вже мало чим відрізняються від армій країн НАТО.

Про це він сказав в інтерв’ю «Голосу України», повідомляє прес-служба Міноборони. За словами Наєва, Україна давно і послідовно тримає курс на вступ до Північноатлантичного альянсу.

«Усю попередню, до 2014-го, історію незалежної України це теж робилося, але робилося повільно й невпевнено. Останні ж п’ять років - це як стрімкий ривок уперед. У всьому - і що стосується спільних навчань, і спільних дій у складі миротворчих підрозділів, і навчання з інструкторами з армій різних країн, і воєнної науки, і логістики, і всіх інших сфер військового життя», - зазначив командувач.

 

Він наголосив, що українське військо сьогодні мало чим відрізняється від армій країн НАТО, а за бойовим досвідом у деяких питаннях і «крокує попереду».

 

Проте Наєв зауважив, що для вступу в НАТО потрібно пройти ще певний шлях. «І кроки на цьому шляху чітко визначені відповідними доктринами та нормативно-правовими документами уряду і Збройних сил. Вважаю, що термін вступу України до НАТО від нас не так уже і далеко»,- додав генерал.

Джерело

 

Читайте також англійською тут: NAYEV: UKRAINE’S ARMED FORCES NOT MUCH DIFFERENT FROM NATO ARMIES TODAY

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues