280319 NAYEV 0Українське військо сьогодні мало чим відрізняється від армій країн НАТО, а за бойовим досвідом — у деяких питаннях і крокує попереду.

 

Як інформує Defense Express, з посиланням на УНН, про це сказав командувач ООС Сергій Наєв в інтерв’ю парламентській газеті "Голос України".

 

“Україна давно і послідовно тримає курс на вступ до Північноатлантичного альянсу. Усю попередню, до 2014-го, історію незалежної України це теж робилося, але робилося повільно й невпевнено. Останні ж п’ять років це — як стрімкий ривок уперед. У всьому — і що стосується спільних навчань, і спільних дій у складі миротворчих підрозділів, і навчання з інструкторами з армій різних країн, і воєнної науки, і логістики, і всіх інших сфер військового життя”, — сказав Наєв.

 

Новина по темі: НАЄВ: «ЛІНІЮ ЗІТКНЕННЯ НА ДОНБАСІ МИ КОНТРОЛЮЄМО НАДІЙНО»


“Але для вступу в НАТО потрібно пройти певний шлях. І кроки на цьому шляху чітко визначені відповідними доктринами та нормативно-правовими документами уряду і Збройних Сил”, — зазначив Наєв.

 

За його словами, термін вступу України до НАТО від нас не так уже і далеко.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Росія в три рази посилила розвідку на донбасі та готується до наступу.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues