190326 tabir 0З метою забезпечення належних умов для розміщення військ (сил) у польових умовах реалізується проект експериментального автономного польового табору для розміщення батальйону з використанням сучасних модульних конструкцій, захищених споруд, та комплекту польової інфраструктури для життєзабезпечення особового складу.

 

 


Про це під час брифінгу, сьогодні, 26 березня, розповів начальник Головного управління логістики – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Гаврилюк Іван Юрійович, повідомляє Defense Express з посиланням на УМП.


На сьогодні, на підставі наказу МО України проведено технічну специфікацію комплекту польового табору, у тому числі за окремими його елементами, моніторинг підприємств України щодо можливості їх виготовлення.

 

190326 tabir 1


Планується до вересня провести закупівлю та впродовж 3-х місяців дослідну експлуатацію закупленого зразка, за результатами якої поставити на забезпечення Збройних Сил України.


До складу комплекту входять каркасні намети для розміщення особового складу, модульні конструкції для розташування побутових приміщень, медичного підрозділу, штабу тощо.


Варто нагадати, що у жовтні 2017-го року було продемонстровано новий каркасний намет, що у перспективі буде замінювати наявні у Збройних Силах України типу УСБ та УСТ при розгортанні польового табору. Також відповідний каркасний намет та його оснащення в середині були продемонстровані Головнокомандувачу ЗСУ – Президентові України Петру Порошенко.

 

190326 tabir 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues