190325 420tehnika 020 березня 2019 року у Старокостянтинові на Хмельниччині Президент України Петро Порошенко передав українським військовим велику партію озброєння та військової техніки.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».

 

Загалом українська армія посилилась понад 420 одиницями озброєння та військової техніки від підприємств держконцерну, приватних вітчизняних виробників та закордонних партнерів.

 

 

Серед нього: танки Т-64 зразка 2017 року (10 одиниць), бойові машини БТР-3 (4 одиниці) та БРДМ-2Л1 (10 одиниць), самохідні 122-мм артилерійський установки 2С1 «Гвоздика» (6 одиниць), зенітні ракетні комплекси «Оса» (2 одиниці), радіолокаційна станція РЛС 35Д6, модернізований винищувач МіГ-29МУ1, багатоцільовий вертоліт Мі-8МТ та літак Ан-26Ш, а також партію спеціальних мобільних майстерень ТРМ-80, МТО-80 та ПРЗС-70 (8 одиниць). Це озброєння та військова техніка, яка була виготовлена, модернізована та відремонтована підприємствами ДК «Укроборонпром».

 

Новина по темі: ХБТЗ ВИГОТОВИВ ВЖЕ ПОНАД СОТНЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ВІДЕО)

 

Завдяки роботі «Харківського бронетанкового заводу» українське військо отримало чергову партію танків Т-64 зразка 2017 року. Під час модернізації, яка проходить у рамках поточного ремонту, у бойову машину інтегрується сучасні цифрові системи та новий динамічний захист. Зокрема, у Т-64 встановлюються нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. У прицільний комплекс навідника інтегровано тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов. Танки Т-64 також оснащуються системами супутникової навігації.

 

190325 420tehnika 1


Два інші підприємства «Укроборонпрому» – київський та миколаївський бронетанкові заводи, передали українським військовим партію бойових машин БТР-3ДА та БРДМ-2Л1. Бронетранспортер БТР-3 оснащений бойовим модулем «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння сучасним цифровим комплексом з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню у всіх режимах вогню. Завдяки потужній ходовій частині та німецькому двигуну від Deutz, цей бронетранспортер здатний слідувати за танками по полі бою, розвивати швидкість у 100 км/год та вплав долати водні перешкоди.

 

190325 420tehnika 6


БРДМ-2Л1 – модернізована на ДП «Миколаївський бронетанковий завод» броньована розвідувально-дозорна машина, яка отримала сучасні цифрові радіостанції виробництва однієї з країн НАТО, а також інше нове оснащення. Окрім того, модернізована БРДМ-2 має більш ергономічне розташування люків для десантування екіпажу. Ці машини мають підвищену прохідність, здатні долати водні перешкоди, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами.

 

190325 420tehnika 2


Для посилення артилерійської складової нашої армії, ДП «Шепетівський ремонтний завод» передав самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика». Ця САУ оснащена 122-мм гаубицею з дальністю ураження біля 15 км. «Гвоздика» може рухатись зі швидкістю 60 км/год та форсувати водні перешкоди уплав.

 

Новина по темі: З ВІДХИЛЕННЯМ МЕНШЕ МЕТРА: ВИСОКОТОЧНІ АВІАБОМБИ MAM-L ДЛЯ УДАРНИХ ДРОНІВ BAYRAKTAR TB2 (ВІДЕО)


Українські льотчики отримали винищувач МіГ-29МУ1, який пройшов модернізацію на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», ДП «Авіакон» передало армії багатоцільовий вертоліт Мі-8МТ, а ДП «Завод 410 ЦА» – літак Ан-26Ш.

 

190325 420tehnika 8


Модернізований винищувач МіГ-29МУ1 отримують більш потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Значно розширено можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем.

 

190325 420tehnika 10


Ан-26Ш – спеціальний літак для навчання штурманів, який під час виконання капітального ремонту отримав комплект сучасного додаткового та оновленого бортового обладнання. У Ан-26Ш застосовується широка кількість бортових систем українського виробництва. Зокрема, на літак встановлено апаратуру навігації та посадки, літакові далекоміри, багатофункціональні індикатори, системи супутникової навігації та інші системи, які виготовлені силами українських підприємств. Водночас, «Завод 410 ЦА» застосовує комплектуючі виробництва західних країн, наприклад, літак обладнаний барометричним висотоміром AD-32 від швейцарського виробника.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ПОНАД 400 ЗРАЗКІВ ОЗБРОЄННЯ І ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ (ФОТО ТА ВІДЕО)


Багатоцільовий вертоліт Мі-8МТ призначений для підвищення мобільності частин сухопутних військ, тактичного десантування, а також для ураження військ противника некерованим ракетним та стрілецьким озброєнням. Мі-8МТ є одним з основних вертольотів, що стоять на озброєнні армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

 

190325 420tehnika 11


З метою посилення протиповітряної оборони українське військо отримало партію зенітних ракетних комплексів «Оса» від ДП «Балаклійський ремонтний завод». Ці ЗРК є всепогодними та призначені для безпосереднього прикриття наземних підрозділів від повітряного нападу на відстані до 10 км.

 

190325 420tehnika 3


Окрім того, КП «НВК «Іскра» передало радіолокаційну станцію 35Д6, яка призначена для виявлення цілей на малих та середніх висотах. Характеристики РЛС дозволяють їй працювати в умовах впливу активних та пасивних завад, а також у складі сучасних автоматизованих систем ППО для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.

 

Новина по темі: КАНАДА ПЕРЕДАЛА ПІДРОЗДІЛАМ ВСП ЗСУ АВТОТРАНСПОРТ НА 1,2 МЛН ДОЛ


Своєю чергою, ДП «45 експериментальний механічний завод» передало партію спеціальних мобільних майстерень ТРМ-80, МТО-80 та ПРЗС-70, які призначені для проведення ремонту та технічного обслуговування бронетехніки у польових умовах.

 

190325 420tehnika 7

 

Приватні українські підприємства теж внесли свій значний внесок у підвищення обороноздатності нашого війська. Так, НВО «Практика» передало ЗСУ 33 нових бронеавтомобілів «Козак-2», а компанії «АвтоКрАЗ» (10 одиниць) та «Богдан Моторс» (20 одиниць) численні вантажні автомобілі.

 

190325 420tehnika 5


Авіаційну складову ЗСУ було підсилено трьома модернізованими на АТ «Мотор Січ» гелікоптерами Мі-2МСБ, а Сухопутні війська отримали нові безпілотні комплекси Sparrow (18 одиниць) розробки одеської компанії Spaitech.

 

190325 420tehnika 4


Крім того були передані закуплені Україною турецькі ударні безпілотники Bayraktar TB2 (3 одиниці) та численний парк нових автівок (56 одиниць) від канадських партнерів.

 

190325 420tehnika 9

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues