190325 BTR3da 0На полігоні під Житомиром, підрозділи 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних Сил України відпрацювали різні дії в рамках батальйонного тактико-стройового заняття.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

 

Контролював хід проведення заходу підготовки підрозділів – командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

 

190325 BTR3da 1


Під час занять, посилені танками та артилерією десантно-штурмові підрозділи відпрацьовували форсування водної перешкоди. Після цього, рейдовий загін приступив до виконання навчальних завдань з бойовою стрільбою в тилу умовного противника.

 

190325 BTR3da 2


В ході рейдових дій, воїни-десантники відпрацювали знищення різних об’єктів противника, взяття під контроль мостів, важливих рубежів, панівних висот тощо.

 

190325 BTR3da 4


Також підрозділам постійно надходили різні «ввідні» щодо різкої зміни обстановки. Це вимагало від командирів прийняття своєчасних та відповідних рішень. Загалом, рейдові дії складали кілька десятків кілометрів складними польовими дорогами полігону.

 

190325 BTR3da 5


Варто відзначити, що у швидкому подоланні водної перешкоди під час навчань, українським десантникам допомогли нові вітчизняні БТР-3ДА. Ця машина збирається на ДП «Київський бронетанковий завод» (КБТЗ), що входить до складу ДК «Укроборонпром».

 

190325 BTR3da 6


БТР-3ДА оснащений бойовим модулем «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах.

 

Новина по темі: «КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД» ВИГОТОВИВ ПЕРШИЙ КОРПУС БТР-3ДА ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

 

Окрім того, бойовий модуль «Штурм-М» оснащений 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння «Бар’єр», який забезпечує бронепробиття не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км. Це дозволяє екіпажу БТР-3ДА знищувати будь-яку бронетехніку противника.

 

190325 BTR3da 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues