190320 UNIFIERКанада вирішила продовжувати тренувати українських військових у рамках операції UNIFIER до весни 2022 року.

 

Про це заявили у міністерстві оборони Канади, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

"Уряд Канади продовжує операцію UNIFIER, військову тренувальну місію Збройних сил Канади в Україні, до кінця березня 2022 року”, - повідомили у Міноборони.

 

Зазначається, що Україна продовжує робити суттєвий прогрес у питаннях власної безпеки та оборони, однак “постійна нестабільність у регіоні доводить важливість та злободенність канадської військової місії”. “У рамках операції UNIFIER, Збройні сили Канади й надалі проводитимуть тренування військових та допомагатимуть розбудовувати можливості ЗСУ й безпекових служб України. Тренування, яке проводять Збройні сили Канади, безпосередньо допомагає українському війську та спецслужбам підтримувати внутрішню безпеку та територіальну цілісність, сприяючи регіональній та національній стабільності”, - наголосили у відомстві.

 

Новина по темі: КАНАДА ПЕРЕДАЛА ПІДРОЗДІЛАМ ВСП ЗСУ АВТОТРАНСПОРТ НА 1,2 МЛН ДОЛ

 

У Міноборони додали, що операція UNIFIER “сприяє ширшому українському реформістському порядку денному та допомагає зусиллям Канади із розвитку демократії, прав людини й верховенства права в Україні”.

 

Як відомо, в рамках тренувальної місії UNIFIER з 2015 року близько 200 канадських військовослужбовців навчають навичкам сучасного бою членів ЗСУ. За чотири роки через канадське навчання пройшло більше 10 тис українських військових.

 

Сьогоднішнє оголошення стало другим продовженням UNIFIER з часу започаткування місії в 2015 році. На початку 2017-ого року Канада вирішила залишити своїх інструкторів в Україні ще на два роки і суттєво розширила географію їх роботи.

 

Читайте також англійською тут: CANADA EXTENDS OPERATION UNIFIER UNTIL 2022

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues