190315 LutsenkoГенеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що минулого тижня російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) перекрила всі схеми постачань комплектуючих для українського оборонно-промислового комплексу (ОПК).

 

"Протиповітряні українські ракети середнього радіусу дальності зроблені, зокрема, й завдяки тому, що оборонпром (ДК "Укроборонпром" - ІФ) закупив за подібною схемою частину необхідних виробів. ...і благати вже пізно, тому що ФСБ минулого тижня перекрила всі, принаймні відомі нам, схеми перевезень", - сказав він на засіданні тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради щодо розслідування розкрадань у Збройних силах України (ЗСУ) в середу в Києві.

 

Публікація по темі: ЧЕРЕЗ ЗАХІДНІ САНКЦІЇ ВИРОБНИКИ ПАТРОНІВ І СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ РФ ВТРАТИЛИ МАЙЖЕ МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ

 

Ю.Луценко додав: "Іншого шляху в оборонпрому я не знаю: в моменти, коли йдеться про унікальні вузли і деталі, налагодити виробництво яких навіть у Радянському Союзі займало десятки років".

 

Джерело

 

Читайте також англійською тут: RUSSIA’S FSB BLOCKS ALL CHANNELS FOR DELIVERING COMPONENT PARTS FOR UKRAINE’S DEFENSE INDUSTRY – LUTSENKO

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues