190313 arsenal 0Роботи з будівництва першої черги захисних залізобетонних обсипних сховищ для зберігання ракет та боєприпасів, у кількості 35 одиниць, розпочаті у другій половині 2018 року, будуть завершені вже до кінця поточного року.

 

 

 

Про це, 11 березня, розповів під час брифінгу начальник Озброєння ЗС України генерал-майор Микола Шевцов, повідомляє Defense Express з посиланням на офіційну сторінку Генштабу у Facebook.


«За виконанням заходів з будівництва ведеться постійний контроль. За результатами цього моніторингу, наприкінці 2018 року, було виявлено певні затримки у будівництві окремих об’єктів. Відтак, за несвоєчасно виконані роботи, нами були підготовлені та направлені до виконавців позовні заяви щодо стягнення штрафних санкцій. Ще одному виконавцю робіт направлено письмове повідомлення про намір розірвання державного контракту», – поінформував полковник Микола Швець.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ 8 ЦЕХІВ ЗІ ЗБИРАННЯ ТА РЕМОНТУ БОЄПРИПАСІВ ТА ВІДРЕМОНТОВАНО БЛИЗЬКО 37 ТИС ТОНН СНАРЯДІВ ТА РАКЕТ


Загалом, минулого року були розроблені проекти реконструкції технічних територій арсеналів та баз, на яких буде збудовано 136 захисних залізобетонних обсипних сховищ. Дані сховища будуть обладнані сучасними системами пожежогасіння, об’єктової охоронної сигналізації, відеоспостереження, системою раннього виявлення надзвичайних ситуацій та усім необхідним для безпечного зберігання ракет і боєприпасів.


«Провести реконструкцію технічних територій трьох арсеналів передбачається у три черги до кінця 2021 року. Вартість такої реконструкції становить 4,3 млрд грн», – зазначив офіцер.

 

Новина по темі: ГЕНШТАБ: УКОМПЛЕКТОВАНІСТЬ ОВТ ЧАСТИН ООС СКЛАДАЄ 99%, А ЗСУ – 85%


«Крім того, на початку поточного року було сплановано проведення аналогічної реконструкції ще на трьох військових об’єктах зберігання боєзапасу. На даний час ведуться проектувальні роботи», - додав Микола Швець.

 

 

За словами начальника Центрального управлінням безпеки військової служби Збройних Сил, не менш важливим напрямком діяльності є забезпечення надійної охорони і оборони арсеналів, баз та складів зберігання ракет і боєприпасів. Для цього спланований відповідний фінансовий ресурс та розроблені проекти на обладнання до кінця 2019 року охоронних периметрів 37 потенційно небезпечних об'єктів зберігання ракет і боєприпасів, паливо-мастильних матеріалів та компонентів рідкого ракетного палива.

 

Новина по темі: ЗА 5 РОКІВ ЗСУ ОТРИМАЛИ 4 ТИС. ОДИНИЦЬ ОВТ ТА ПОНАД 1 МЛН ОДИНИЦЬ ІНШИХ ПРИЛАДІВ ТА ЗАСОБІВ УРАЖЕННЯ


«Зазначені проекти передбачають встановлення огорожі нового типу, застосування передових технологій щодо обладнання периметровими технічними засобами охорони та відеоспостереження, які забезпечать своєчасне виявлення порушників та призведуть до мінімізації випадків скоєння терористичних актів. Вищезазначені системи забезпечують надійну охорону за різних кліматичних і погодних умов та у будь-який час доби», – повідомив полковник Микола Швець.

 

190313 arsenal 1

Комплекс протидії технічним засобам розвідки та БПЛА «Нота» на виставці «Зброя та Безпека-2018». Такі комплекси віднедавна стоять на охороні українських сховищ для зберігання ракет та боєприпасів


«Об’єкти зберігання боєзапасу забезпечені системами протидії безпілотним літальним апаратам, закуплено та поставлено до частин портативні детектори виявлення вибухових речовин. Крім того, до штатів потенційно небезпечних об’єктів введено батальйони охорони», - підкреслив він.

 

Публікація по темі: БОРОТЬБА З БПЛА: ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues