190313 Kryvonos 1Президент Петро Порошенко призначив Сергія Кривоноса заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

 

Представлення Кривоноса транслювалося на сторінці глави держави у Facebook.

 

"Хочу проінформувати, що я прийняв рішення і підписав указ про призначення Вас, пане полковнику, заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - сказав Порошенко.

 

 

Президент також відзначив високий професіоналізм та морально-людські якості полковника Кривоноса, а також підтримку військового з боку громадськості і добровольців в його діяльності на посаді заступника командувача ССО.

 

"Дуже важлива Ваша характеристика – це ваша абсолютна нетерпимість до корупції. І це моє президентське доручення - нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, захистили оборонний комплекс від будь-яких нападів, або недовіри. Ми маємо зміцнити довіру суспільства і міжнародних партнерів до оборонного комплексу", - підкреслив глава держави.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ: ОБОРОННІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ПОСТАВЛЕНО ЗАВДАННЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОТОЧНИХ РАКЕТ ПІДВИЩЕНОГО РАДІУСА ДІЇ (ВІДЕО)

 

У свою чергу, новопризначений заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос запевнив у своїй рішучості протидіяти корупції в оборонному секторі.

 

"Завдяки Вашій підтримці, підтримці уряду та наших іноземних партнерів в максимально короткі терміни провести комплекс заходів, які зміцнять довіру наших друзів і нашого народу до оборонної промисловості і докладу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розікрасти армію, розікрасти нашу державу, я впевнений, будуть покарані", - заявив Кривонос.

До РНБО Сергій Кривонос працював на посаді заступника командувача Сил спеціальних операцій.

 

Також він балотувався на пост Президента на чергових виборах 31 березня, але 6 березня подав до Центральної виборчої комісії звернення про відмову від участі в президентських виборах у якості кандидата.

 

Читайте також англійською тут: KRYVONOS APPOINTED DEPUTY SECRETARY OF NATIONAL SECURITY AND DEFENSE COUNCIL

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues