190306 USAUA 0Верховний головнокомандувач об'єднаних Збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапарротті заявив, що США розглядають надання додаткової летальної зброї Україні для протистояння морській агресії Росії після інциденту в hайоні Керченської протоки.

 

Як інформує Європейська правда, про це він заявив на слуханнях у комітеті Сенату Конгресу США у справах збройних сил, повідомляє портал U.S.News.

 

Голова комітету запитав, чому, незважаючи на дозвіл Конгресу, США до сих пір надавали летальну допомогу Україні лише в одному випадку, коли йшлося про протитанкові ракети Javelin.

 

Скапарротті сказав, що США роздумують про посилення снайперських можливостей українських військових. Однак, за його словами, будь-яким поставкам має передувати обговорення серед політиків.

 

Новина по темі: У СЕНАТІ США З’ЯВИВСЯ ПРОЕКТ РЕЗОЛЮЦІЇ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ОБОРОННОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ


Він також розділив стурбованість комітету щодо модернізації російського флоту.

 

"Мене не дуже влаштовує позиція стримування, яку ми маємо в Європі", - сказав Скапарротті, коли його запитали про сили і ресурси США для стримування Росії.


У цьому контексті генерал висловився за посилення українського флоту.

 

"Нам потрібно вивчити їх морський компонент, їхній флот" – зазначив він, додавши, що у зв'язку з анексією Криму Україна втратила велику кількість кораблів, і згадавши про захоплення українських кораблів Росією в листопаді минулого року.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Україна і США домовляються про нові поставки летальної зброї.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues