190226 FlirІ це вже третя робототехнічна компанія, що придбали FLIR з 2016 року

 

Компанія FLIR 11 лютого оголосила про намір придбати Endeavor Robotics. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на C4ISR.NET.

 

Це не вперше, коли FLIR цікавиться робототехнічними компаніями – у 2016 році вони придбали Prox Dynamics, виробника мікродронів Black Hornet, а в січні – Aeryon Labs, що виготовляє безпілотні літальні засоби для військових по всьому світі. Зазначається, що Endeavour Robotics стане найдорожчим придбанням FLIR – вони планують витратити на це $385 млн, що вдвічі більше, ніж вони заплатили за Aeryon і майже втричі, ніж витрачено на Prox Dynamics.

 

Новина по темі: СТРІЛЕЦЬКА ЗБРОЯ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ ОТРИМАЄ КОМП’ЮТЕРИЗОВАНУ СИСТЕМУ КОНТРОЛЮ ВОГНЮ

 

«З придбанням Endeavour ми будемо повноцінно розвивати та тестувати нові безпілотні засоби та способи взаємодії між ними. Ми матимемо різні безпілотні платформи й зможемо передусім задовольняти бачення клієнта, а також організовувати низку взаємодій між самим платформами та іншими нашими розробками», – зазначає Девід Рей, президент оборонного бізнес-підрозділу FLIR.

 

FLIR з придбанням Endeavour Robotics отримає низку гусеничних безпілотних наземних транспортних засобів, зокрема розвідувальну систему First Look, а також PackBot і Kobra. У ці роботи згодом будуть інтегровані різноманітні датчики виробництва FLIR.

 

«З нашим Black Hornet та іншими роботизованими системами ми здатні створювати потужні системи розвідки з низкою удосконалених датчиків. Також наш останній Black Hornet 3 здатен працювати в середовищах з пригніченим GPS. З придбанням Endeavour Robotics ми отримаємо більше можливостей для створення нових унікальних платформ, їх постійного розширення і вдосконалення», – впевнений Рей.

 

Хоча робототехнічна сфера є відносно новою для FLIR, компанія має досвід роботи в різних галузях. Датчики FLIR використовувалися військовими, урядовими та правоохоронними органами, а також у сфері безпеки і їм вдалося залишатися конкурентоспроможними серед іншим комерційних компаній. З придбанням виробників робототехніки FLIR зможуть більш цілісно адаптувати власні датчики під ті чи інші потреби сучасних роботизованих та безпілотних систем.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues