190225 Warta 0До окремого десантно-штурмового батальйону морської піхоти на озброєння надійшли 15 сучасних бронеавтомобілів СБА «Варта».

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.


Військовослужбовці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що на Хмельниччині, передали представникам окремого десантно-штурмового батальйону морської піхоти 15 спеціалізованих броньованих автомобілів вітчизняного виробництва «Варта».

 

Новина по темі: КВП «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» ПЕРЕДАЛО ЗСУ БРОНЬОВАНІ АВТОМОБІЛІ «ВАРТА» (ВІДЕО)


Ці потужні розробки українського ОПК стануть на озброєння морських піхотинців і посилять їхню вогневу міць та мобільність під час виконання бойових завдань у складі сил та засобів, що залучаються до проведення операції Об’єднаних сил.

 

190225 Warta 1


«У нас вже є певний досвід експлуатації цих броньованих велетнів», — наголосив головний сержант взводу морської піхоти старший сержант Василь Бабійчук.


«Сподіваємось, що під час виконання бойових завдань на лінії розмежування, вони значно підсилять можливості морських піхотинців», — зазначив військовий, за плечима якого участь у трьох миротворчих операціях та досвід боїв на Сході у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

 

Новина по темі: КВП «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» ПРЕДСТАВИЛО ВОСЬМУ МОДИФІКАЦІЮ СБА «ВАРТА» (ВІДЕО)


Нагадаємо, СБА (Спеціалізований бронеавтомобіль) «Варта» це бронеавтомобіль з колісною формулою 4×4 виробництва компанії «Українська Бронетехніка», який вперше був представлений наприкінці 2015 року. У 2016 році ББМ успішно пройшов відомчі випробування й почав поставлятися у структури МВС та ЗСУ. Весь цей час, за підсумками експлуатації, машина зазнає модернізацію. Так у жовтні 2018 року була презентована восьма версія СБА.

 

190225 Warta 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues