190220 PVOEgipet 0Підприємства Державного концерну «Укроборонпром» готові провести модернізацію системи ППО Республіки Єгипет.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу концерну.

 

Домовленість про це була досягнута під час зустрічі Генерального директора Концерну Павла Букіна та віце-президента та директора з виробництва єгипетської The National Organization for Military Production (NOMP) Хасана Ахмеда Абд Ельмагіїда.

 

Зустріч відбулась під час Міжнародної виставки та конференції із захисту IDEX-2019, яка відкрилася 17 лютого у місті Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

 

190220 PVOEgipet 3


Відповідно до домовленості, українська сторона надасть пропозиції з модернізації зенітно-ракетних комплексів та інших засобів ППО, що стоять на озброєнні Збройних сил Єгипту. Комплексна модернізація може включати повну заміну застарілої елементної бази на сучасні твердотільні елементи. Разом із модернізацією зенітних ракет, це дозволить у рази підвищити дальність виявлення цілей та їх знищення.


Також під час зустрічі були обговорені перспективи співробітництва у боєприпасній сфері. Наразі сторонами розглядається проект щодо налагодження спільного виробництва високоточних та звичайних боєприпасів для артилерійських систем різного калібру.


На IDEX-2019 також відбулась зустріч із командувачем Сухопутних військ Об’єднаних Арабських Еміратів генерал-майором М.С. Аль-Амері. Сторони обговорили перспективи постачання високоточного озброєння для потреб Збройних сил ОАЕ.

 

190220 PVOEgipet 2


Нагадаємо, що на міжнародній виставці IDEX-2019, був представлений результат співробітництва підприємств ДК «Укроборонпром» та компанії з ОАЕ Calidus LLC – бронетранспортер Al-Wahash з бойовим модулем БМ-3М «Штурм». Водночас, ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», Saudi Advanced Technologies (SAT), Saudi Specialized Product Company (WAHAJ) підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці у Королівстві Саудівська Аравія, Україні та інших країнах.


Зазначимо, що IDEX є однією з найбільших міжнародних виставок з оборони, яка демонструє новітні технології в усіх секторах сухопутної, морської та протиповітряної оборони. Це унікальна платформа для встановлення та зміцнення відносин з урядовими установами, підприємствами та збройними силами в усьому світі.

 

190220 PVOEgipet 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues