190219 aero 0Нова система світлосигнального обладнання українського виробництва «Фотон» успішно пройшла державні випробування та вже встановлена на трьох військових аеродромах. Нині планується постачання комплектів обладнання ще й в частини армійської авіації.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.


Фахівці відзначають, що новинка відповідає стандартам НАТО. Це підтверджують й закордоні колеги під час спільних міжнародних навчань. До того ж — це поки що єдина у світі система світлосигнального обладнання, що повністю виготовлена зі світлодіодних ламп.

 

190219 aero 1


«Для того, аби курсанти готувались до роботи із новим обладнанням, ми підготували відповідні книги з усіма нюансами та розрахунками «Фотону», — коментує провідний спеціаліст командування Повітряних Сил Збройних Сил України Володимир Манаєнков.


«Ці посібники вже направили до навчальних закладів Харкова та Василькова, де готують відповідних фахівців. На сучасному етапі технічного розвитку світлосигнальних систем, «Фотон» — найперспективніший варіант. Система дозволяє льотчику візуально бачити летовище на відстань за сорок кілометрів. При цьому комплекс є ще й досить мобільним», - зазначив Володимир Манаєнков.


Також на військових аеродромах вже розгорнули три десятки прожекторних станцій українського виробництва.

 

190219 aero 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues