190219 RF 0«Братська» Білорусь та старі «партнери» - Туреччина, Індія, Іран та Китай увійшли до десятки країн, що минулого року завдали найбільшої шкоди російській економіці. Сукупна сума можливих збитків від введених цими торговими партнерами заходів становить близько 1626 млн доларів.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на дані Мінекономрозвитку Росії.


Варто зазначити, що це досить значна сума, яка, більша, ніж шкода завдана торговельними обмеженнями США (1,17 мільярда). Крім того, Індія, Білорусь та Туреччина входять в ТОП-5 країн за кількістю обмежень (сукупно 41 обмеження у 2018 році). Обганяють їх лише ЄС (25 обмежень) та Україна (22 обмеження).

 

190219 RF 1


Своєю чергою, США у минулому році ввела «лише» 9 торгових обмежень проти РФ, посівши 6 місце. Однак збитки від них вивели американців на 2 місце в ТОП «найбільших шкідників».

 

Публікація по темі: ЯК ВПЛИНУЛИ УКРАЇНСЬКІ САНКЦІЇ НА АВІАБУДУВАННЯ В РФ

 

 

Максимальної шкоди російській економіці у торговельній сфері завдав Євросоюз (2,4 мільярда доларів), замикає трійку — Україна (775 мільйонами доларів). Турецькі та індійські партнери РФ у 2018 році посіли 4 та 5 місце, завдавши збитків відповідно на 713 й 377 млн дол.

 

190219 RF 2


У відомстві підрахували, що взагалі за минулий рік 62 країни ввели 159 обмежень проти російських товарів, а можливі збитки від цих дій становлять 6,3 мільярда доларів. Найбільше від дій торгових партнерів постраждав російський металургійний сектор (близько 4 мільярдів доларів), сільськогосподарська промисловість (1,1 мільярда) і хімічна промисловість (640 мільйонів).

 

Новина по темі: ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ США РОСІЙСЬКИЙ ОБОРОННИЙ СЕКТОР ВТРАТИВ КОНТРАКТИ НА СУМУ ПОНАД 3 МЛРД. ДОЛ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues