190212 boing 0Державне підприємство «Завод 410 ЦА», що входить до складу ДК «Укроборонпром», спільно з компанією «КОНКОРД АЕРОТЕХНІК» розпочало освоєння послуг з ремонту та технічного обслуговування авіаційної техніки марки Boeing.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу підприємства.


Сьогодні на території підприємства знаходяться два літаки Boeing 737-500, на яких виконуються роботи з технічного обслуговування та фарбування.

 

Новина по темі: ДП «ЗАВОД 410 ЦА» І ДАЛІ РЕМОНТУЄ ЛІТАКИ ВПС НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ БАНГЛАДЕШ


По завершенні етапу підготовки спеціалістів та сертифікації виробництва, підприємство зможе значно розширити свої можливості, самостійно виконуючи роботи з обслуговування сучасної авіаційної техніки як повноправний гравець на міжнародному ринку.


Варто відзначити, що ДП «Завод 410 ЦА» має розвинену інфраструктуру підприємства, кваліфікований персонал, сучасні технології та вигідне розташування поруч з Міжнародним аеропортом «Київ». При цьому завод робить кроки в бік освоєння технологічних новацій задля здійснення певних обсягів робіт з обслуговування авіаційної техніки закордонного виробництва.

 

Новина по темі: ДП «ЗАВОД 410 ЦА» Й НАДАЛІ РЕМОНТУВАТИМЕ ЛІТАКИ ВПС ІНДІЇ


Нагадаємо, наразі «Завод 410 Цивільної авіації» виконує повний технологічний цикл капітального ремонту літаків Ан-24, -26, -30, -32 та авіаційних двигунів Д-З6 серії 1, 1А, 2А, для літаків Як-42, Ан-72, -74, ремонт агрегатів авіаційної техніки, а також роботи, пов’язані з відновленням авіаційних деталей. Також підприємство здійснює комплекс робіт з продовження ресурсів літаків «Антонова». 

 

Новина по темі: «ЗАВОД 410 ЦА» ЗБІЛЬШИВ ПРИБУТОК БІЛЬШ НІЖ У 6 РАЗІВ ЗА 3 РОКИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues